Slovenská influencerka

Aj keď to prišlo nečakane, veľmi sa z toho teší! Mladá slovenská influencerka, ktorú mnohí vnímajú ako kontroverznú osobu, bude mamičkou. Ema Lacová, ktorá je dobrou priateľkou Slaytiiiny, sa s touto novinkou pochválila na svojom Instagrame.

Na Instagrame ju sleduje viac ako 115-tisíc followerov a aktívna je aj na TikToku. Do povedomia Slovákov, ale aj Čechov, sa dostala vďaka svojmu blízkemu priateľovi, Adamovi Nemečkovi, alias Slaytiiine. Fanúšikov zaujala svojou výstrednosťou nielen pri ukazovaní svojho tela, ale aj piesňou, v ktorej spieva o svojej va*íne. Tá má výstižný názov „Skromná“ a viac ako 1,4 milióna pozretí na YouTube.

Ema Lacová
zdroj: Instagram/emmalacova

Slovenská influencerka mení priority

Ema sa ako jedna z mála Sloveniek rozhodla svoj extra obsah ponúkať aj na stránke známej pod skratkou OF, kde jej fanúšikovia za fotografie platia. Zdá sa však, že bujaré večierky, na ktorých sa naozaj vedela odviazať, sú už minulosťou. Na Instagram totiž pridala niekoľko záberov, ktoré potvrdzujú, že s priateľom Honzom, čakajú bábätko.

Môj životný štýl býval veľmi pofidérny a v deň, keď som sa dozvedela, že budem mamina, sa mi doslova obrátil život naruby tým najlepším spôsobom,“ napísala k príspevku, ktorý si môžeš pozrieť nižšie.

Ema a Adam
zdroj: Instagram/emmalacova

Toto tehotenstvo mi otvorilo oči ako moc som ničila svoje telo a aj psychiku, a že sa dá žiť aj inak, lepšie a úprimne, takto šťastná som asi nikdy nebola,“ priznala sa slovenská influencerka. Na stories sa však priznala ešte k niečomu.

Aj keď o bábätku často hovorila, toto tehotenstvo bolo neplánované. No Ema s priateľom sa rozhodli nechať si ho.

Instagram/emmalacova
zdroj: Instagram/emmalacova

Zdroj: Instagram/emmalacova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News