Ema Lacová je nová známa tvár v slovenskom šoubiznise. Možno si ju postrehla prostredníctvom medializovanej a celkom odvážnej pesničky, ktorú naspievala približne pred rokom. A ak si aktívna na TikToku, určite si ju tam minimálne raz započula. Volá sa „Skromná“ a je o… „tom dole“. Neverila by si, že aj o tom sa dá napísať song, však? Speváčka sa ale aj vďaka tomu stáva čoraz známejšou. Dokonca o nej už písala aj Markíza

Objavila sa aj v Like House

Vybrala si inú cestu

Jej kamarát Adam, umeleckým menom Slaytiiina, ktorý sa takisto venuje hudbe, sa nedávno objavil v relácii Bez servítky. Išlo snáď o najviac kritizovanú časť z terajšej série, ktorá sa vysiela na JOJ-ke. Iba pred niekoľkými týždňami sa toho zúčastnil aj jeho expriateľ Frederik. Hoci ani jeden nezožal úspech v kuchárskej šou, výrazne sa im na Instagrame zvýšil počet sledovateľov a zviditeľnili sa, čo bol aj ich cieľ. Ale Ema Lacová sa do povedomia verejnosti dostala inak.

Nielen hudobnou tvorbou, alebo aj šteklivými obrázkami, ktoré pridáva na sociálnu sieť pre dospelých. Skús si tipnúť, o ktorú ide. Za jej obsah si sú užívatelia schopní priplatiť enormný balík peňazí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.