Ema Lacová

Slovenská influencerka len nedávno porodila svoje vôbec prvé bábätko. Jeden z fanúšikov si však podľa najnovšieho záberu na Instagrame myslí, že je opäť v očakávaní. Čo mu odkazuje známa Slovenka?

Posledné obdobie bolo medzi slovenskými influencerkami hneď niekoľko čerstvých mamičiek. Aj kontroverzná influencerka Ema Lacová patrí medzi ne. Tento mesiac sa zo svojich potomkov potešili aj Simona Kozerawski, Lucia Almaksus či Martina Takáčová.

Slovenská influencerka vraj vyzerá ako druhýkrát tehotná

Práve prvá menovaná má byť však podľa jedného z fanúšikov opäť v očakávaní. Ten to skonštatoval podľa poslednej fotky, kde má Ema na sebe sukňu s vysokým pásom a na jednom zo záberov si pridržiava bruško. Pod zábery sa tak zvedavo opýtal „Čo si tehotná.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ema Lacová (@emmalacova)

Kontroverzná influencerka, ktorá sa preslávila aj svojou skladbou Skromná, sa pritom mamičkou prvej dcérky Lary stala len v apríli. Influencerka sa netajila tým, že s priateľom Honzom splodila dcérku na toalete.

Je Ema Lacová naozaj tehotná?

Ema takmer ihneď na zvedavý komentár reagovala slovami „čo prosím.“ Neskôr sa však rozhodla prihovoriť aj v stories na Instagrame, kde celú situáciu objasnila.

„Ľudiaaa tu mi pristal komentár, že či som tehotná, že tak vyzerám,“ napísala.

K aktuálnej fotke sa rozhodla pridať aj tú z doby kedy tehotná naozaj bola a fanúšikom poskytla anketu, či vyzerá ako tehotná.  Takmer 90 % ľudí sa zhodlo na tom, že na najnovšej fotke len žiari, a preto sa daný fanúšik pomýlil.

Ema teda podľa všetkého druhýkrát tehotná naozaj nie je. Zvedavý follower sa teda poriadne zmýlil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ema Lacová (@emmalacova)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News