Ema Lacová

Obľúbená slovenská influencerka sa už stala maminou. Na Instagrame zdieľala prvé fotky svojej rozkošnej dcérky, ktorá dostala nezvyčajné meno. Následne v stories prezradila aj detaily pôrodu. 

Ema Lacová je mladá speváčka a takisto influencerka, ktorú na Instagrame sleduje už vyše 156-tisíc. Preslávila sa aj svojou tvorbou, kedy jej doteraz jediná skladba s názvom Skromná prekonala už milión a pol pozretí.

Ema šokovala svet prvým tehotenstvom

Kontroverzná mladá speváčka celkom určite šokovala svet, keď oznámila, že je tehotná. Tehotenstvo odhalila prostredníctvom série fotiek a ako sama priznala, bábätko nebolo vôbec plánové. Svoj životný štýl sa však rozhodla úplne zmeniť.

„Môj životný štýl býval veľmi pofidérny a v deň, keď som sa dozvedela, že budem mamina, sa mi doslova obrátil život naruby tým najlepším spôsobom,“ povedala vtedy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma (@emmalacova)

O čosi neskôr odhalila spolu so svojím priateľom aj pohlavie ich prvého bábätka, spravila tak prostredníctvom dojímavého videa. K videu vtedy napísala „Budeme mať malú princeznú. Počas tehotenstva si slovenská influencerka prešla aj nepríjemným správaním od mužov, ktorým vtedy odkázala, že sú odporní.

Z Emy už sa stala mama, porodila rozkošnú dcérku, ktorá dostala krásne meno.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News