Ema Lacová

Na to, že púta svojím vzhľadom pozornosť, si už zvykla. Sama sa rada ukáže na sociálnych sieťach, dokonca nikdy nemala problém ani so šteklivejšími zábermi. Všetko má však svoje hranice. Slovenská influencerka na svojom Instagrame prehovorila o tom, že muži ju obťažujú aj keď je v druhom stave.

Svoju mladosť si vedela poriadne užiť. Aj vďaka tomu na seba strhla pozornosť a na sociálnej sieti ju sleduje viac ako 135-tisíc followerov. Zaujala aj kontroverzným songom „Skromná„, v ktorom spieva o svojej va*íne. Ema Lacová, ktorá je dobrá priateľka s Adamom Nemečkom, známym ako Slaytiiina, však už bujaré párty zahodila za hlavu. Čoskoro z nej bude mama.

Ema Lacová a Honza
zdroj: Instagram/emmalacova

Influencerka priťahuje mužskú pozornosť

21-ročná Ema všetkých prekvapila, keď oznámila, že je tehotná. Mnohí donedávna ani neverili, že je naozaj v tom a pritom už stihla odhaliť aj pohlavie bábätka – s priateľom čakajú dievčatko. „Tehotenstvo mi otvorilo oči, ako moc som ničila svoje telo a aj psychiku a že sa dá žiť aj inak, lepšie a úprimne, takto šťastná som asi nikdy nebola,“ priznala sa fanúšikom. Tí sa zhodujú na tom, že s bruškom jej to mimoriadne pristane.

A to si evidentne všímajú aj cudzí muži, s ktorými ma aktuálne nepríjemnú skúsenosť. Podľa jej najnovšieho príbehu na Instagrame na ňu muži na ulici pískali, aj keď je na nej vidno, že je tehotná a bruško si schválne aj držala. „Naschvál som si ho na hlavnej riadne zvýraznila, aby ma nik neobťažoval,“ zverila sa.

Instagram/emmalacova
zdroj: Instagram/emmalacova

Ste odporní,“ odkázala mužom. Podľa nej je to dôkaz, že takéto obťažovanie v podobe pískania, otravných komentárov či nevhodných pokrikov nie je o tom, ako je žena oblečená, akú má postavu ani aké dáva „signály“. Čo si o tom myslíš?

Zdroj: Instagram/emmalacova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News