Influencerka Ema Lacová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V podcaste SNAMI bola zase raz hostkou známa influencerka, ktorá sa tam už objavila viackrát. Teraz tam ale prišla už s takmer ročnou dcérkou. Kedysi kontroverzná Slovenka Oskarovi Baramimu a Svetozárovi Nehézovi porozprávala o tom, ako sa jej v živote aktuálne darí. No odpoveďou na jednu otázku zaskočila aj samotných moderátorov.

Asi ti je dobre známe, že Ema Lacová nikdy nešetrila úprimnosťou. A to nielen na sociálnych sieťach, ale aj v rozhovoroch. Už párkrát prijala pozvanie aj do podcastu SNAMI, kde dokonca prezradila, že s priateľom Honzom dcérku splodili na toalete.

Známa influencerka je konečne šťastná

Po pôrode Ema Svetozára a Oskiho šokovala, keď priznala, že na konci tehotenstva to už nezvládala a svojho priateľa vtedy doslova znenávidela. Doteraz však je toho názoru, že druhé dieťa zatiaľ nechce. Dokonca aj prvé tehotenstvo pre ňu bolo hrozné a aj to ju od toho odrádza. Teraz je ale naozaj šťastná.

„Už som schudla všetko, čo som pribrala. Ja si myslím, že lepšie vyzerám, ako predtým, lebo som šťastná a to tak podľa mňa ten človek inak žiari,“ priznala známa influencerka na úvod. A aj ty sama musíš uznať, že Ema teraz naozaj vyzerá perfektne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ema Lacová (@emmalacova)

„Som krajšia ako predtým, než som bola tehotná. Lebo predtým, ako som bola tehotná, som bola taká povädnutá … Mala som také smutné oči … A ešte som bola strašne zavodnená. Strašne zavodnená z toho všetkého alkoholu,“ zasmiala sa a dodala, že je možné, že predtým jej život bol prázdny.

„Aktuálne som spokojná tak, ako to teraz je. Konečne je malá väčšia, konečne som šťastná, konečne sa s ňou dajú robiť veci, konečne je to také to materstvo, ktoré si užívam. Nie je to len proste … všade mlieko, všade h*vná a ja som strhaná,“ opísala Ema.

Prečo si Ema myslí, že keby s Honzom nemali dieťa, už by spolu neboli?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News