Influencerka Ema Lacová

Druhé bábätko už v budúcom roku? Kontroverzná influencerka si na TikToku vyskúšala virálny trend a predpovedi na rok 2024 nechce uveriť. Naozaj bude opäť tehotná?

Kontroverzná influencerka Ema Lacová v septembri pred rokom prekvapila svojich fanúšikov. Na Instagrame zverejnila fotku pozitívneho tehotenského testu a veľavravný popis k tomu. Dcérku porodila v apríli tohto roku a sama musíš uznať, že sa z nej vykľula super moderná a zodpovedná mamička. Povedala by si to o nej niekedy?

Ema Lacová je ale známa aj svojou úprimnosťou. Servítku pred ústa si nedala ani v podcaste SNAMI, kde prezradila, že s priateľom Honzom splodili ich malú dcérku na toalete, pričom ich dokonca pristihol kamarát. A po nedávnych špekuláciách, že je druhýkrát tehotná, znovu rozvírila vody.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ema Lacová (@emmalacova)

Kontroverzná influencerka znovu tehotná?

Influencerka Ema Lacová si na TikToku vyskúšala virálny trend. Používatelia tejto sociálnej siete totiž v poslednej dobe zvyknú zverejňovať videá, v ktorých im akýsi generátor predpovie, čo ich čaká budúci rok. A kontroverznej kráske v tomto teste vyšiel zaujímavý výsledok. Vraj bude tehotná.

Táto informácia Emu vo videu očividne veľmi zaskočila a odmietavo začala krútiť hlavou. Už viackrát totiž tvrdila, že teraz sa na ďalšie bábätko necíti a zatiaľ jej stačí iba jediná dcérka. Svedčí o tom aj popis pod týmto videom. „Nie, vďaka,“ uviedla kontroverzná influencerka.

V komentároch sa dokonca ozvala aj jej kamarátka, tiež známa make-up artistka Radka Žilinčík, ktorá je tiež maminou dvoch dcérok. Zažartovala, že Eme ďalšie bábo neodporúča.

@emma.lacova

Nie vdaka

♬ original sound – shio – shio

Zdroj: TikTok/emma.lacova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News