Radka Žilinčík

Aj ty obdivuješ dokonalé líčenie na sociálnych sieťach a predstavuješ si, ako by si si také urobila? Možno si ešte začiatočníčka, ktorej to s líčením veľmi nejde, no to nevadí. Obľúbená make-up artistka Radka Žilinčík, ktorú môžeš poznať z Instagramu ako grwrady, nám prezradila rôzne cenné rady, ktoré ti pomôžu. 

Radku na Instagrame sleduje takmer 800-tisíc ľudí a právom ju teda môžeme označovať za jednu z našich najúspešnejších make-up artistiek a beauty influenceriek. Aj ona ale kedysi začínala, a tak veľmi dobre vie, čo trápi začiatočníčky, ktoré chcú vyzerať pekne a upravene.

„Trendy v líčení sa neustále obmieňajú a ja sa tomuto biznisu venujem už 9
rokov. Keď si teraz spätne pozerám niektoré svoje fotky alebo videá, tak sa veľakrát zasmejem na tom, ako som sa maľovala a myslela som si, že to vyzerá dobre. Vnímam to ale všetko s nadhľadom a v kontexte danej doby, podobne ako keď si prezeráme svoje fotky z minulosti a hodnotíme staré outfity,“ prezradila nám Radka na začiatok.

„Aj keď sa dnes snažím líčiť viac tak, aby môj make-up aj po rokoch vyzeral
nadčasovo, často aj teraz podľahnem trendom, ktoré mojej tvári podľa mňa lichotia a o pár rokov sa pravdepodobne opäť budem chytať za hlavu, ale to je v pohode. Make-up je pre mňa spôsob sebavyjadrenia a kreativity a neberiem to tak vážne,“ dodala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rady (@grwrady)

Ako si urobiť dokonalé líčenie vhodné na bežný deň?

Je rozdiel nalíčiť sa na nejakú špeciálnu udalosť, kedy aj celkový make-up bude výraznejší, a na bežný deň. Zaujímalo nás, ktoré produkty Radka odporúča ženám, ktoré možno nemajú toľko skúseností, no chceli by vyzerať upravene. Budeš prekvapená, ako málo niekedy stačí.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty