Instagram/grwrady

Je mladá, šikovná, patrí k najznámejším beauty influencerkám na svete a pochádza zo Slovenska! Možno si to ani netušila, no Radka Kováčová, ktorú na sociálnych sieťach poznajú státisíce ľudí pod prezývkou grwrady, pochádza z Galanty. Len na Instagrame ju sleduje viac ako 887-tisíc followerov, čím v počte výrazne predbehla aj mnohé naše influencrky.

Tutoriály na líčenia, make-upové premeny, beauty tipy, ale aj kúsok z jej súkromného života nájdeš na jej sociálnych sieťach, kde prerazila najmä vďaka videám. Jej šikovné ruky si všimli aj známe značky, pričom s rôznymi veľkými menami v beauty sfére aj spolupracuje. Ako už asi tušíš, za úspech môže vďačiť aj tomu, že už nepôsobí na Slovensku.

Radka komunikuje s fanúšikmi v anglickom jazyku, keďže už od roku 2016 žije v Londýne, kam sa presťahovala. Fanúšičky si získala vďaka tomu, že sa nehanbila ukázať verejne s akné na tvári, ktoré ju veľmi trápilo a snažila sa poradiť iným ženám, ako ho šikovne zamaskovať. Spolu s vďačnými komentármi sa však objavilo aj mnoho hejterov a posmeškov.

Našťastie, Radka sa nenechala odradiť, a tak sa z nej stala jedna z najznámejších beauty blogeriek sveta. V súkromí tvorí už viac ako 9 rokov pár s ilustrátorom Martinom, s ktorým sa pred 2 rokmi vzali na Slovensku. V lete minulého roka sa z nich stali rodičia.

Radka je šťastne vydatou mamičkou dcérky menom Bella

Pozri sa na to, ako vyzerajú make-up videá tejto úspešnej Slovenky

Môžeš si pozrieť aj jej staršie videá na YouTube

Zdroj: Instagram/grwrady

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty