Slovenská vizážistka

S druhým tehotenstvom nečakane prekvapila fanúšikov! Slovenská make-up artistka a influencerka, Radka Kováčová, sa na svojom Instagrame pochválila krásnou novinkou. Dlhšie sa jej podarilo tajiť, že s manželom čakajú druhé bábätko.

Radka, ktorú na sociálnych sieťach poznajú fanúšikovia pod prezývkou grwrady, pochádza z Galanty, no už roky pôsobí vo Veľkej Británii, kde sa naplno začala venovať make-upovým tutoriálom. Dnes patrí k najznámejším beauty influencerkám na svete. Na Instagrame ju sleduje viac ako 843-tisíc followerov. Občas tam urobí výnimku a postne nielen svoje líčenie, ale aj niečo zo súkromia.

Radka a Bella
zdroj: Instagram/grwrady

Slovenská vizážistka bude dvojnásobnou mamou

V súkromí tvorí už 10 rokov pár s partnerom Martinom, s ktorým sa pred 3 rokmi na Slovensku aj vzali. V júni 2021 sa stále zamilovanej dvojici narodila dcérka, ktorá dostala (doslova) krásne meno Bella. Teraz všetkých fanúšikov prekvapila fotkou, na ktorej je jasné, že druhé dieťatko príde na svet už čoskoro.

Na nej má Radka na sebe iba spodnú bielizeň a stojí v objatí manžela bez trička. „3 roky manželmi, rodičia (takmer) 2 úžasných detí, 1 láska,“ napísala k ich záberu, ktorým svetu oznámili veľkú novinku. Záber si môžeš pozrieť na jej profile TU.

Radka Kováčová s manželom
zdroj: Instagram/grwrady

V líčení je veľká profesionálka

Preslávila sa najmä krátkymi videami, v ktorých ukazuje rôzne druhy líčenia, pričom zo seba dokáže vykúzliť vždy inú ženu. Sebavedomie ženám dodala aj vďaka tomu, že sa nikdy nehanbila za akné.

Zdroj: Instagram/grwrady

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News