Slovenská influencerka

Kontroverzná tehotná slovenská influencerka Ema Lacová a jej partner Honza boli hosťami v podcaste SNAMI, ktorý moderujú Oskar Barami a Svetozár Nehéz. Pýtali sa ich otázky na telo, na ktoré bez okolkov odpovedali. A dokonca prezradili aj to, ako splodili dieťatko.

Ema Lacová sa do povedomia Slovákov a Čechov dostala kvôli svojim kontroverzným počinom. Fanúšikov zaujala svojou výstrednosťou, a to nielen polonahými fotkami na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma (@emmalacova)

Naspievala aj pieseň s názvom „Skromná“, kde spieva o svojom pohlavnom orgáne. Tá má na YouTube už neuveriteľných 1,5 milióna pozretí. Dokonca svoj extra obsah ponúkala aj na známej stránke pre dospelých.

Ako influencerka s partnerom splodili dieťa?

Na konci septembra slovenská influencerka prekvapila svojich 145-tisíc fanúšikov na Instagrame, keď oznámila tehotenstvo. Po niekoľkých týždňoch sme sa dozvedeli aj to, že s partnerom, českým DJ-om Honzom čakajú dievčatko. Teraz však odhalili aj to, že ho splodili na umývadle.

„Je to možné, že to bolo vtedy,“ zasmiala sa Ema v podcaste. „Videl to Tadeáš Kuběnka (pozn. redakcie: český influencer a ich kamarát),“ doplnil ju Honza.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma (@emmalacova)

„My sme boli v Chorvátsku ako kamaráti na výlete necelý týždeň. Honza prišiel trochu neskôr a tam sme si nejako celý čas nedávali pozor. No a, bolo tam také umývadlo, boli otvorené dvere do kúpeľne,“ opísala influencerka, no ich kamarát to videl cez okno, keďže nechali aj otvorené rolety.

„On si iba išiel zatelefonovať von a on bol taký, že kukal, že čo sa to tam deje,“ priznala Ema a jej partner ju doplnil, že im Tadeáš povedal, že z toho bol pár dní traumatizovaný. „Vtipné je, že on nás zoznámil a vlastne aj videl, pravdepodobne počatie našej malej osôbky,“ uzavrel.

Zdroj: YouTube/Oski Barami

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News