Influencerka Barbora Stříteská a Marek Valášek

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známa influencerka sa vraj rozišla so svojím partnerom tesne pred pôrodom. Na Instagrame sa k týmto špekuláciám musela vyjadriť, čo zaznamenal portál Extra.

Nebola by prvá a určite ani posledná. Smutným rozchodom v tehotenstve si v našom šoubiznise prešlo viacero celebrít. O partnera krátko pred pôrodom prišla exfarmárka a fitness influencerka Sára Adamčíková, ktorá to ako slobodná mamina má ťažké, no statočne to zvláda. Na rozchod pred pôrodom si dokonca prednedávnom zaspomínala aj expartnerka známeho herca.

Známa influencerka sa vyjadrila k špekuláciám o rozchode

Teraz sa však začalo povrávať, že sa rozišli českí influenceri Barbora Stříteská a Marek Valášek, ktorého si na sociálnych sieťach mohla postrehnúť pod pseudonymom Datel. A to pritom doslova už o pár hodín či dní príde na svet ich prvý synček.

Barbora si tieto lži nenechala a musela sa k nim vyjadriť v stories na svojom Instagrame, čo zaznamenal portál Extra.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Stříteská 🦋 (@barbarastriteska)

„Prichádzajú mi každú chvíľku správy, že sme sa s Marekom rozišli a či som v poriadku. Nič také sa nestalo, s Marekom sme stále spolu. Sme šťastní,“ uviedla tehotná influencerka.

Informácie o krachu ich vzťahu pritom majú byť veľmi detailné. Barbora vraj mala dostať kopačky od Datla.

„Nechápem, komu toto napadlo. Z akého dôvodu, prečo má toto niekto potrebu šíriť? Ešte si toto vymýšľate, keď mám každú chvíľu rodiť. Mám chuť si tie správy nečítať! Je mi to ľúto, pretože mi od vás chodia denne krásne správy a rada vám odpisujem. Ale toto je naozaj veľa,“ uzavrela túto tému.

Jej partnerovi majú fanúšikovia dokonca na sociálnych sieťach vyčítať, že sa rozhodne nespráva ako nastávajúci otecko a mal by byť zodpovednejší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Stříteská 🦋 (@barbarastriteska)

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News