Exfarmárka Sára Adamčíková sa rozišla pred pôrodom
Instagram/sarik_adamcikova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známa exfarmárka sa iba na začiatku roka pochválila fantastickou správou. Sára Adamčíková je tehotná a v súčasnosti by mala prežívať tie najkrajšie chvíle života. V okamihu sa to však zmenilo, keďže sme sa dozvedeli, že sa rozišla so svojím priateľom. Na svojom Instagrame sa však už stihla aj poďakovať svojim fanúšikom za neuveriteľnú podporu. 

Sára sa okamžite po účinkovaní v šou Farma stala influencerkou. Ľudia si ju obľúbili najmä vďaka tomu, že je úprimná a má príjemné vystupovanie. Na jej instagramovom profile sa tak nazbieralo až takmer 98-tisíc sledovateľov, ktorí môžu sledovať novinky z jej súkromného aj pracovného života, pričom sa živí ako fitness trénerka.

Radosť vystriedal smútok

Približne pred rokom sme ťa informovali, že sa sympatická brunetka rozišla s priateľom, s ktorým sa dala dokopy ešte na Farme, a našla si nového. Po viac ako polroku sa na sociálnej sieti priznala, že čaká bábätko, čo všetkých fanúšikov prekvapilo. Dnes už vieme aj pohlavie dieťatka. Bude to chlapček.

„Posledný deň v starom roku som si ľahla do postele a úprimne si želala, že v novom roku si prajem len jedno. Poprosila som Anjelov a Pána Boha nech nám doprajú to najkrajšie, čo sa v živote dá dosiahnuť. Mať rodinu. Na druhý deň som mala obrovské nutkanie si urobiť test. Niečo som cítila, bolo to silné, silnejšie ako myšlienky. To volanie išlo zo srdca,“ napísala pod jeden z príspevkov na Instagrame, na ktorý sa môžeš pozrieť TU.

Láske je koniec

Sáru opustil priateľ ešte pred pôrodom. Všetci tak ostali v šoku. Sympatická brunetka zdieľala aj túto ťažkú životnú skúšku so svojimi fanúšikmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News