Ak si skalnou fanúšičkou šou Farma, určite ti niečo hovorí aj meno Barbora Bednarovičová. Keď si chceš osviežiť pamäť, skús si spraviť náš kvíz, ktorý ti pripomenie aj jedenástu sériu. O rozprávkovú výhru bojovala aj sympatická blondínka.

Život po relácii sa jej však radikálne zmenil. Známa exfarmárka na svojom Instagrame zverejnila príbehy, ktoré ti vyrazia dych.

Z farmárky influencerkou

Vo Farme 11 medzi sebou bojovalo západné a východné Slovensko. Medzi súťažiacimi si mohla postrehnúť viaceré (teraz už známe) tváre. Celú šou však vyhral východniar Gabriel Sedláček. Súčasťou zostavy ale bola aj sympatická západniarka Barbora.

Študentku si určite pamätáš ako vždy dobre naladenú a uvoľnenú extrovertku, ktorá túžila po pozornosti. Včera ju mala teda dostatočnú.

Účinkovaním v kontroverznej súťaži získa fanúšikovskú svoju základňu a na sociálnej sieti ju sleduje už skoro 40-tisíc followerov.

Známa exfarmárka ako nevesta

V súčasnosti exfarmárka prežíva najkrajšie obdobie života. Svojmu partnerovi pred oltárom totiž včera povedala vytúžené „áno“. Nesklamala a symboliku farmy si ponechala aj počas obradu. Svadba sa totiž konala pod holým nebom. Hostina a zábava potom boli presunuté do stodoly.

Barbora zverejnila aj fotku z rozlúčky so slobodou

Musíš však uznať, že to bol naozaj rozprávkový zážitok a aj nevesta veru vyzerala ako princezná. Novomanželia spolu predviedli aj nádherný tanec, z ktorého priam sršia emócie. Nuž, možno ti Barbora s Andrejom dali inšpiráciu na tvoju svadbu snov. Veď sa presvedč sama v našej galérii pod videom.

 

Zdroj: Instagram/bbednaric

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.