Instagram/farma.markiza, sarik_adamcikova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V reality šou Farma 12 tvorili vzťah a všetci im držali palce. Ako to však s týmito farmárskymi vzťahmi býva, v reálnom živote nevydržia dlho, čo bol prípad aj Sáry Adamčíkovej a Erika Zahorjana.

Sára je k svojim fanúšikom úprimná a začiatkom roka priznala, že sa s Erikom rozišla ešte v decembri 2020. Sama ale dlho neostala a svoj aktívny život doplnila o novú lásku. Sympatická fitnesska zverejnila fotku s novým priateľom a priznala, že sú spolu už jeden mesiac. Komentáre k fotke ale pre istotu hneď vypla.

„Áno mám vzťah.❤️ Veľmi krásny a plnohodnotný vzťah. Nebudem to tajiť a naťahovať, keďže reči sa šíria rýchlo a myslím si, že môj Instagram je hlavne o mojom živote – nie len o práci. Vypnuté komenty sú z jediného dôvodu, našu úprimnú lásku nenechám ničiť zlou energiou. Len som sa s Vami chcela o to podeliť, pretože už mesiac mi robí tento muž život krajším. A veľmi mu za to ďakujem,“ podelila sa Sára so svojimi fanúšikmi na Instagrame.

Vyzerá to tak, že Sára je opäť šťastná a aj to na nej vidieť. Na každej jednej fotke sa usmieva od ucha k uchu. Predsa len, začiatky vzťahu sú tie najkrajšie. Čo myslíš, pristane jej to viac po boku nového priateľa alebo by si si ju vedela predstaviť skôr s Erikom?

zdroj: Instagram/sarik_adamcikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News