Sára Adamčíková sa preslávila najmä vďaka Farme 12. Pôsobí veľmi priateľsky, jej pohľad na život je realistický a snaží sa udržiavať v pozitívnej nálade.

Sára pracuje ako fitness trénerka a hoci má postavu, ktorú by jej mohli všetky ženy závidieť, nevyhla sa kritike. Bravúrne sa s ňou popasovala a negatívne komentáre na jej postavu sa snaží nevšímať.

Na začiatku mesiaca sa na instagrame pochválila, že má po svojom boku priateľa. „Áno mám vzťah. Veľmi krásny a plnohodnotný vzťah. Nebudem to tajiť a naťahovať, keďže reči sa šíria rýchlo a myslím si, že môj Instagram je hlavne o mojom živote – nie len o práci.“

Zvedavým otázkam sa však vôbec nevyhýba. Jej priateľ je o rok a pol mladší, avšak nevníma to ako problém. ,,Je pozorný a zaujíma sa o mňa vo všetkých smeroch,” takto opísala Sára jeho povahu.

Na otázku o svadbe sa vyjadrila, že je ešte priskoro, no všetko majú prediskutované. Neboja sa ale spoločne do ničoho pustiť.

Taktiež prišli na rad otázky ohľadom detí a rodiny. Sára s priateľom si želajú minimálne dve deti a taktiež dodala: ,,Čím skôr, tým lepšie. Hlavne zo zdravotného hľadiska. Mladé baby určite lepšie zvládajú tehotenstvo ako ženy vo vyššom veku.“

Zdroj: instagram.com/sarik_adamcikova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.