Instagram/sarik_adamcikova, farma.markiza

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Do klubu mamičiek už čoskoro pribudne ďalšia známa Slovenka. Známa a obľúbená ex-farmárka sa na svojom instagramovom profile pochválila tou najkrajšou správou. Pod srdcom nosí svoje prvé bábätko.

„Posledný deň v starom roku som si ľahla do postele a úprimne si želala, že v novom roku si prajem len jedno. Poprosila som Anjelov a Pána Boha nech nám doprajú to najkrajšie čo sa v živote dá dosiahnuť. Mať rodinu.💞 Na druhý deň som mala obrovské nutkanie si urobiť test. Niečo som cítila, bolo to silné, silnejšie ako myšlienky. To volanie išlo zo srdca,“ prezradila v úvode svojho príspevku.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Nový rok tak začínala s tou najkrajšou možnou správou, po ktorej túži nejedna žena. „A stalo sa to, moje modlitby boli vyslyšané a tak rýchlo až som tomu nedokázala uveriť.🥺❤️🤰🏽 Dnes na moje meniny vám oznamujem najkrajšiu správu, ktorú viem od nového roka,“ pochválila sa budúca mamička svojim fanúšikom.

Pár týždňov nebola aktívna na svojom profile a nevenovala sa ani cvičeniu tak, ako doteraz. A konečne už poznáme dôvod.

„Preto som tu nebola skoro vyše mesiaca, potrebovala som to všetko spracovať prijať to. Naladiť sa na tehotenstvo, naladiť sa na NOVÝ ŽIVOT. A veľmi sa naň tešíme, keďže sme to obaja veľmi chceli.❤️ Žiť jeden pre druhého už navždy,“ dodala šťastná na záver.

A ktorá známa ex-farmárka sa dočkala takéhoto požehnania?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News