Exfarmárka Sára ostane sama

Exfarmárka Sára sa aj po skončení reality šou udržala vo svete šoubiznisu a svojich 100-tisíc sledovateľov na Instagrame pravidelne informuje o tom, čo sa deje v jej živote. Určite si postrehla, že pod srdcom nosí vytúžené bábätko, na ktoré však zatiaľ ostáva sama.

Sára Adamčíková sa po návrate z Farmy rozišla s Erikom, s ktorým sa dala dokopy na statku. Našla si nového priateľa, po boku ktorého doslova žiarila. Ešte väčšia radosť prišla pri oznámení tehotenstva. Žiaľ, toto spoločné nadšenie nevydržalo dlho, pretože budúca mamička začiatkom mája informovala, že sa rozišla s otcom svojho bábätka.

Na svojom Instagrame ukazuje, ako si tehotenstvo užíva, no teraz bola k fanúšikom úprimná a prezradila aj pocity z toho, že na výchovu ostáva sama.

Exfarmárka Sára s bruškom
zdroj: Instagram/sarik_adamcikova

Exfarmárka Sára bola k fanúšikom úprimná

„Aj napriek tým zraneniam, ktorými som si musela prejsť v tomto nádhernom období, hrdo a odvážne stojím tu a idem ďalej. Ani raz som nezaváhala o tom, či to všetko zvládnem aj bez partnera. Ani raz som nepochybovala o tom, že budem dobrá matka,“ prezradila Sára na začiatok.

„Jasné, že to stále bolí. No už nie tak ako na začiatku. Už je to iné. Rozhodla som sa v plnej sile a láske vychovať svojho syna. Už teraz som na seba hrdá. Už teraz viem, že som urobila maximum preto, aby som si odpustila a neostala v roli obete. Uzdravila som sa aj vďaka tej nádhernej čistej dušičke, ktorá si ma vybrala. Vzchopila som sa a zobrala opäť život do svojich rúk,“ pokračuje exfarmárka.

„Uvedomila som si svoju hodnotu, svoj potenciál. A viem, že si zaslúžim mať po boku muža, ktorý ma bude milovať bez podmienok. A príjme ma takú, aká som. Pretože o tom je láska. Prijať toho druhého taký, aký je,“ dodala na záver.

Sára je aktívna počas celého tehotenstva a nedávno nahrala dve videá o tom, ako si užíva posledné týždne svojho tehotenstva. Vidieť, že je naozaj veľmi silná a držíme palce, aby jej to takto ostalo.

Sára môže byť určite inšpiráciou pre iné ženy, ktoré ostali bez partnera a obávajú sa roly slobodnej mamičky. Však jej toto nastavenie pristane a vyzerá úžasne?

Exfarmárka Sára Adamčíková
zdroj: Instagram/sarik_adamcikova

Zdroj: Instagram/sarik_adamcikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News