Exfarmárka Rebeka

Svoje úpravy nikdy netajila a aj teraz sa svojim fanúšikom priznala, že sa rozhodla ľahnúť pod nôž. Exfarmárka Rebeka Hlavatá, ktorá účinkovala na statku v dvanástej sérii obľúbenej reality šou, sa krátko po operácii ukázala na Instagrame. Čo si dala vylepšiť tentokrát?

Vďaka Farme si získala fanúšikov a dnes ju už na sociálnej sieti sleduje viac ako 78-tisíc followerov. Reality šou môže vďačiť dokonca aj za svoj vzťah – práve pred kamerami spoznala Heňa, s ktorým dodnes tvoria pár. Aj keď si prešli veľkou krízou.

Exfarmárka Rebeka
zdroj: Instagram/rebihlavata

Exfarmárka sa nechala vylepšiť

Už počas šou sa netajila tým, že má za sebou plastiku pŕs a nechala si zväčšiť aj pery, kvôli ktorým bola často kritizovaná. Tie si neskôr nechala zmenšiť, čo jej na kráse rozhodne iba pridalo. Dlhú dobu ju však trápil aj iný estetický “problém”, s ktorým sa teraz rozhodla ísť taktiež pod nôž.

Rebeka bola nespokojná so svojím nosom, a tak prišiel čas na to, aby si ho nechala upraviť podľa predstáv. Dnes sa už fanúšikom na Instagrame ozvala tesne po zákroku. “Som živá, zdravá, starajú sa o mňa dobre,” napísala k fotke s prelepeným nosom, ktorú si môžeš pozrieť nižšie.

Rebi a Heňo
zdroj: Instagram/rebihlavata

Rebeka krátko po zákroku

Zatiaľ čo Lela Vémola musela cestovať až do Iránu, aby jej dali nos do stavu, s ktorým je spokojná, Rebeka sa zverila do rúk slovenských odborníkov. Aký bude výsledok, to uvidíme až o niekoľko dní.

Rebeka po operácii nosa
zdroj: Instagram/rebihlavata

Rebeka je známa aj častými zmenami imidžu. Je to žena, ktorej asi naozaj pristane všetko. Veď pozri sama v tomto článku, kde sme zdokumentovali všetky jej výrazné premeny.

Zdroj: Instagram/rebihlavata

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News