Nikki Fridrich

Energická exfarmárka Nikki Fridrich pred časom svetu prezradila, že jej zistili rakovinu. Už na začiatku povedala, že je pripravená bojovať kvôli dcérke. Na svojom Instagrame ale priznala, že už svoj stav nezvláda a jediný, kto ju drží pri živote, je jej ratolesť. 

Nikki Fridrich si môžeš pamätať z 12 série reality šou Farma, ktorú vyhrala známa exfarmárka Xénia Gregušová. Ambicióznu Nikki si však na Instagrame možno už postrehla predtým. Zdieľala tam totiž vtipné videá a už v čase pred Farmou mala 30-tisíc followerov. Jej cieľ bol sa na statku zviditeľniť, čo sa jej aj podarilo. Teraz ju tam sleduje už skoro 100-tisíc ľudí, s ktorými sa tam denne delí o svoje radosti aj starosti.

Niki Fridrich
zdroj: Instagram/niki_fridrich

Pred nejakým časom sme ti písali o tom, že Nikki zistili rakovinu. K fanúšikom je úprimná neustále a inak tomu nebolo ani teraz.

Nikki Fridrich na pokraji svojich síl

Exfarmárka vo svojich stories na sociálnej sieti denne zverejňuje kúsky zo svojho súkromia. Má to teraz veru ťažké, keďže väčšinou iba behá k lekárom, ktorí jej robia všetky možné vyšetrenia. V začiatkoch ale o ťažkostiach svojim followerom nechcela veľmi rozprávať.

exfarmárka Niki
zdroj: Instagram/niki_fridrich

Jej stav sa zhoršil a už si to nechcela nechať pre seba. Najprv jej opuchla tvár, potom to prešlo do silného kašľa, ktorý ju budí počas noci. „Slabé lieky na alergiu nezaberajú, silné nemôžem, lebo mi rozbijú komplet žalúdok. Posledné noci sa budím dusením, neviem sa nadýchnuť… Bolí to veľmi,“ napísala na svoj Instagram.

Zdá sa, že dôvodom zhoršenia stavu ale je domáci miláčik, Mačka Megi. Tú sa teraz snažia predať novému majiteľovi, z čoho sú aj mamina a aj dcérka zronené. „Naozaj som už unavená, bojujem z posledných síl. Ja som si pozisťovala, čo sa dá, povedzme si na rovinu, nebyť tej Rebeky, ja si to j***em už dávno. Mňa to tu nebaví, mňa tu nič nedrží,“ napísala v stories.

Niki Fridrich
zdroj: Instagram/niki_fridrich

Ešte dnes ráno bola v nemocnici. A ešte tam bola usmievavá, keďže sa domnievala, že konečne pôjde domov. Potom jej ale opäť začalo opúchať oko.

exfarmárka Niki Fridrich
zdroj: Instagram/niki_fridrich

Nuž, všetci pevne veríme, že keď Nikki s Rebekou odovzdajú mačku do rúk toho správneho majiteľa a polepší sa jej. Budeš s nami súhlasiť, keď ti povieme, že exfarmárka je veľmiv silná

Zdroj: Instagram/niki_fridrich

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News