Farma - Emil, Azra a Denis
Instagram/emil_suchanek2246/farma.markiza

Reality šou Farma 15 je už pred bránami finále, ktoré sa má uskutočniť 17. decembra. To ale znamená, že v posledných dňoch farmári na statku vítajú svoje rodiny a blízkych. Asi najviac napäto sme čakali na návštevu Azry, keďže ju vonku čakal sympatický priateľ Emil, ktorý jej už skôr poslal aj emotívny list

Práve včera sme mohli vidieť na našich televíznych obrazovkách, že Azrin teraz už expriateľ za ňou naozaj prišiel na návštevu na statok. A to s obrovskou kyticou kvetov v rukách. Podľa jeho gest si mohla postrehnúť, že je to veľký gentleman. Azra ho však v šou Farma vymenila za Denisa, čo on na návšteve ešte nevedel.

Emila sme oslovili, aby nám povedal, aké mal pocity, keď prišiel na Farmu a ako vzťah s Azrou vyzerá po šou. Divákom však posiela aj dôležitý odkaz.

Emilovi to bolo v šou Farma sčasti nepríjemné

Sympatický blondiak sa pred návštevou Farmy na svoju priateľku veľmi tešil. Nevidel ju predsa viac ako dva mesiace, chýbala mu a myslel si, že je to vzájomné. Určite však nečakal, že pri privítaní ho objíme len letmo.

„Čakal som, že to bude trošku iné. Myslel som si, že to bude pekné a vzájomné. Podľa mňa to bolo dosť vidieť, že som sklamaný a nechápem, čo sa deje,“ opísal svoje pocity Emil, ktorý vtedy ešte vôbec netušil, že Azra si na Farme čosi rieši s Denisom.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieRozhovory