Farma 15 Azra a Denis

Zdá sa, že v reality šou Farma sme sa dočkali prvého milovania pätnástej série. V posteli to spolu roztočili dvaja súťažiaci, od ktorých by si to určite nečakala. Táto epizóda a ďalšie ukážky ich búrlivej noci už boli odvysielané na Voyo, no tento pikantný úryvok už zverejnil aj web Televízie Markíza

Za Love Islandom už zrejme nezaostávajú ani súťažiaci z reality šou Farma. Neužívajú si to len Ráchel s Claudeom, ale už asi aj Azra s Denisom. Prekvapivé, čo?

Prvé milovanie v reality šou Farma 15?

Ak si pravidelnou diváčkou diania na statku, určite si musela postrehnúť, že na Farme nám vznikajú viaceré páriky. Sofia má blízko k Myrcovi a Sára zase k Timovi. Preto by sme očakávali, že prvé „šteklivé prehrešky“ sa tam stanú práve medzi nimi. Veď aj Sára a Timotej sa škrabkali v posteli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Asi nikto by ale nepovedal, že radovánok sa dočká Azra, ktorá sa iba pred pár dňami pred kamerami sťažovala a s Emou sa rozprávali, ako veľmi im už chýba milovanie. Čiernovláska, ktorú si môžeš pamätať aj z Bez servítky, kde totálne pohorela, to roztočila s Denisom.

Už klasicky sa farmári po dueli opili. Štyria z nich napokon skončili v domčeku farmára týždňa, kde sa pilo ďalej. Niki si tam ľahla k Matúšovi, medzi ktorými sú už od začiatku akési sympatie.

Na druhú polovicu postele si ale ľahla Azra s Denisom, ktorí boli tak opití, že sa k sebe túlili. Všetko to vraj malo byť v rámci kamarátstva.

Webu Televízie Markíza sa ale podarilo získať zábery, ktoré sa nedostali na naše obrazovky a asi svedčia o niečom inom. Vyzerá to tak, že to bolo viac, ako len „mojkanie“.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News