Preslávili sa kvôli reality šou
Instagram/xenia_gregusova, Instagram/boraros_gabor, Instagram/queen.plackova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Väčšina ľudí už prišla na to, že keď sa chceš presláviť, stačí ísť do reality šou. A nezáleží na tom, či je to Hotel Paradise, Love Island, Farma či Bez servítky. Stali sa influencermi iba vďaka tomu, že sa dostali do televízie a rapídne sa im tak zvýšil počet sledovateľov na Instagrame.

Možno si si všimla, že keď niekto ide do reality šou, neskôr prizná, že tam išiel vlastne iba kvôli tomu, aby sa zviditeľnil. A väčšine sa to aj podarilo. Zo Zuzky Plačkovej bola najprv iba obyčajná súťažiaca so šteklivou minulosťou v Hoteli Paradise. Takisto na tom bola aj Nela Slováková, ktorá celú súťaž aj vyhrala.

Reality šou Hotel Paradise
zdroj: Instagram/hotelparadiseczsk

Gábor Boráros či Attila Végh boli známi iba fanúšikom športu, no keď sa dostali na televízne obrazovky, razom sa to zmenilo. Z Farmy môžeš poznať aj Xéniu Gregušovú s jej partnerom Lukášom Stanislavom. Pozri sa aj na ďalšie slovenské celebrity, ktoré sa preslávili iba vďaka účinkovaniu v reality šou.

Zuzana Plačková a Nela Slováková

Hotel Paradise svojho času na Slovensku prekonal rekord v sledovanosti. Inšpiráciu si vzal z americkej verzie tak, ako aj mnohé ďalšie reality šou. Hoci tam Zuzka Plačková prišla neskôr, aby zamotala situáciu vo vile, k sláve jej to dopomohlo. Teraz je kráľovnou Instagramu, kde ju sleduje už 860-tisíc fanúšikov a možno by si ju ani nespoznala, pretože teraz vyzerá úplne inak.

Zuzana Plačková
zdroj: Instagram/hotelparadiseczsk, Instagram/queen.plackova

Česká kráska Nela Slováková celú súťaž vyhrala, čo jej taktiež zaručilo popularitu. Je podnikateľkou a influencerkou na Instagrame, kde ju sleduje vyše 376-tisíc fanúšikov. Od účinkovania v reality šou sa taktiež veľmi zmenila.

Nela Slováková
zdroj: Instagram/hotelparadiseczsk, Instagram/nelaslovakova

Reality šou Farma

Farma si v posledných rokoch získala priazeň fanúšikov až priveľmi. Preslávila veľa ľudí, medzi ktorých patrí napríklad Xénia Gregušová, víťazka série 12, ktorá sa po skončení šou dala dokopy so súťažiacim Lukášom Stanislavom. Je tak známa, že ju na Instagrame sleduje 271-tisíc ľudí. Jej partner má na sociálnej sieti tiež širokú fanúšikovskú základňu. Follow mu dalo už 84-tisíc fanúšikov.

Na základe účinkovania v šou si získala pozornosť aj influencerka a fitnesska Lucia Mokráňová, ktorú na Instagrame sleduje 267-tisíc fanúšikov. Veľkú slávu tam získala aj Lula Gachulincová, ktorá sa prednedávnom vydala a je z nej pani Almaksus. Na sociálnej sieti ju followuje 154-tisíc ľudí.

Reality šou Farma
zdroj: Instagram/farma.markiza

Aj kráska Jana Hrmová vo Farme získala kopec ovácií. Po odchode zo šou sa z nej stala beauty vlogerka a influencerka. Na Instagrame210-tisíc sledovateľov. Do povedomia divákov sa dostala napríklad aj ex farmárka Bejba, Luna, Sára či Stanka Klčová. Tie ale na svojej sláve ešte stále pracujú a želáme im, aby prerazili ešte viac.

Nathan Dzaba a Vilda Šír

Aj Love Island sa u nás stal obľúbeným. Taktiež existujú jeho zahraničné verzie a tak ako aj pri predošlých, aj tu si Slováci a Česi vzali inšpiráciu od amerických relácií tohto typu.

V česko-slovenskom Love Island sa preslávil najmä Nathan Dzaba a Vilda Šír. Hoci nikto z nich nevyhral, na Instagrame ich začalo sledovať množstvo fanúšikov. A do pamätí ľudí sa zapísali aj ne-sledovateľom tejto reality šou.

Vilda a Nathan
zdroj: Instagram/love_island_czsk

Sympatický ryšavý tanečník českého pôvodu, Vilda sa potom dostal aj do slovenského Let´s Dance, kde účinkoval so Zuzkou Šebovou. Jeho popularita sa tak ešte zdvihla a na sociálnej sieti ho aktuálne sleduje už skoro 110-tisíc fanúšikov.

Survivor

V najdrsnejšej šou Survivor sa preslávil najmä MMA zápasník s maďarskými koreňmi Gábor Boráros. Ten bol známy najmä športovým fanúšikom, no po účinkovaní v šou sa dostal do povedomia divákov šoubiznisu. Bulvár ihneď začal sledovať jeho život, s čím veľmi nesúhlasí. Na Instagrame ho sleduje už 251-tisíc ľudí.

V Survivor súťažila aj víťazka predposlednej série Farmy, Xénia a účastník šou Love Island, Nathan. Exotického športovca na Instagrame už sleduje 82-tisíc fanúšikov. A dokonca sa teraz, okrem futbalu, začal venovať aj MMA, k čomu ho inšpiroval jeho súper Gábor, ktorý mu v Survivor prirástol k srdcu.

Survivor
zdroj: Instagram/boraros_gabor

Tak čo, pamätáš si všetky tieto hviezdy zo súťaží alebo si ich začala sledovať kvôli iným podnetom?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife