instagram.com/tvmarkizaofficial

To, že medzi nimi konečne preskočila iskra potešilo určite všetkých ich sledovateľov na sociálnych sieťach. Majú za sebou svadbu a dokonca aj spoločné noci. O tom, že budú tvoriť pár však nechceli ani počuť. 

Známa reality-show, ktorá bežala v televízii počas minulého roka má veľa priaznivcov. Nasvedčuje tomu aj fakt, že išlo v poradí už o 12. sériu. Pri bojovaní na opustenom mieste, bez rodiny, priateľov a známych je jedinou možnosťou vytvoriť si nových spojencov a prežiť tam život čo najlepšie, ako sa len dá.

Ani na tejto farme nechýbali vzťahy, intrigy, ale ako slniečko spomedzi všetkých žiarila mladá Žilinčanka, ktorá nakoniec súťaž aj vyhrala. Xénia Gregušová si však z hry o prežitie neodniesla iba veľký obnos peňazí, ale aj mnoho kamarátov a po novom aj nového priateľa.

Hádať môžeš trikrát, ale dám ti malú nápovedu. Mali spolu svadbu, dokonca aj prvé rande, priateľský vzťah a spoločnú farbu vlasov. Áno, je to Lukáš Stanislav, ktorý sa do hry o 75-tisíc eur zapojil tiež a spolu so Xéniou sa ocitol aj v samotnom finále.

Na Instagram pridávali mnoho spoločných fotiek a videí, no otázkam či spolu chodia sa značne vyhýbali. Avšak výlet za snehom a zimnými radovánkami dvojicu osmelil a konečne priznali, že sa medzi nimi niečo stalo a iskra preskočila.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News