Známa Slovenka sa dnes vydáva
Instagram/llnzz

A je to tu! Slovenská influencerka a podnikateľka v jednom – Lucia „Lula“ Gachulincová, ktorú na Instagrame sleduje už takmer 140-tisíc fanúšikov, sa dočkala svojho dňa D. Svoje áno povedala dlhoročnému partnerovi Adnanovi.

Do povedomia verejnosti sa dostala vďaka účinkovaniu na Farme, no odvtedy prešla veľkou zmenou, a nielen fyzickou. Pre mnohé mladé dievčatá je veľkou inšpiráciou pre jej štýl, zmysel pre módu či styling. Má vlastný biznis, vyštudovala vysokú školu a teraz urobila veľký krok aj v rodinnom živote. Len pred dvomi týždňami zverejnila fotky zo svojej rozlúčky so slobodou.

„Rozlúčka bola super! Boli sme na perfektnej večeri, potom sme šli na escape game, potom do Urban House, kde mi poslali aj dezertík, keď videli, že oslavujeme (ďakujem moc!). A potom sme šli do Trafa,“ prezradila influencerka vo svojom príbehu na Instagrame„Striptér nebol, ja to moc nemám rada,“ doplnila a dodala, že večer sa niesol v nealko štýle, no aj tak si to s kamarátkami poriadne užila.

Síce s fanúšikmi zdieľa verejne veľa vecí, jej priateľ ostáva takým malým tajomstvom. Neukazuje ho, keďže rešpektuje jeho rozhodnutie ostať inkognito. Vieme však, že má zahraničné korene, je od nej o pár rokov starší a pár tvorili niekoľko rokov. V marci 2021 si však ich vzťah prešiel menšou krízou. „Nič zlé sa nestalo, nič tragické a možno ani definitívne, kto vie, život je nevyspytateľný,“ opísala vtedy Lula svoje pocity pod fotkou. A mala pravdu!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News