Ráchel v šou Love Island

Zdá sa, že aj tretia séria reality šou Love Island sa dočkala svojho prvého šantenia pod perinou. V najnovšej odvysielanej časti, ktorú si mohla vidieť na Voyo a na Markíze, sa akosi podozrivo správali práve Ráchel a Claude. Išlo o prvé milovanie vo vile? 

Temperamentná Ráchel Karnižová v reality šou Love Island prekvapuje od prvej epizódy. Najprv sa dala dokopy s úplným opakom jej expartnera Tomyho Kottyho, s ktorým to ale neskončilo dobre. Potom zostala single a hrozilo, že ako prvá po troch dňoch vypadne.

To sa napokon nestalo a ona si behom pár dní našla cestu k exotickému fešákovi Claudovi. Zdá sa, že si perfektne rozumejú a je medzi nimi aj veľká vášeň. Už párkrát sa neudržali a vymieňali si bozky priamo pred ostatnými súťažiacimi. Užili si aj prvé romantické rande vo vile, počas raňajok osamote.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Ráchel a Claude to roztočili pod perinou

Nie je žiadnou novinkou, že páriky v šou Love Island majú k sebe blízko hlavne večer v posteli. Pred spánkom sa tam totiž aspoň raz za deň ocitnú v súkromí a môžu sa porozprávať. Veď aj v bežnom živote je neuveriteľne romantické, keď sa s partnerom rozprávaš dlho do noci.

Vo vile na Kanárskych ostrovoch sa však deje ešte niečo iné. Páry, ktoré si k sebe hľadajú cestu, sa zvyknú bozkávať, no občas sa to zvrhne. Rovnako to bolo aj v prípade Ráchel a Clauda. Vyzerá to totiž tak, že u nich to nezostalo len pri vášnivom bozkávaní, ale svoj vzťah už posunuli na vyššiu úroveň.

Hoci na kamerách v poslednej odvysielanej epizóde vidno, že Ráchel sa tomu spočiatku trochu bránila a Claude z toho bol sklamaný, zdá sa, že napokon sa to aj tak stalo. Na druhý deň totiž sami čosi naznačili. Na gauči sa rozprávali s Venis, ktorej niečo pošepkali. Záhadne sa usmievali a celkovo sa správali podozrivo. Dočkali sme sa prvého milovania v Love Islande?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Zdroj: Voyo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News