Zbyněk

Zbyněk zo šou Love Island už na Sabinu definitívne zabudol. V podcaste Suterén teraz šokoval, slovami o novom vzťahu. Taktiež prehovoril aj o tom, ako sa zoznámil s krásnou Štěpánkou.

Určite vieš, že Zbyněk sa preslávil vďaka šou Love Island, kde stretol tanečnicu Sabinu. Spoločne to dotiahli až do veľkolepého finále a skončili strieborný.

Ich vzťah sa však krátko po šou rozpadol a mohol za to údajný Sabinin nový priateľ Makhmud Muradov. Táto dvojica sa dokonca už viac neskrýva a nedávno sa spolu vybrali na galavečer bojových športov.

Zbyněk poznal Štěpánku už pred Love Islandom

O Zbyňkovom novom vzťahu sa špekulovalo v súvislosti s českou kráskou Štěpánkou, s ktorou začal pridávať videá na TikToku. Ako sme však informovali, títo dvaja sú len kamaráti a nikdy medzi nimi nebolo nič viac a ani nebude. Fešák v podcaste Suterén prehovoril aj o zoznámení s krásnou Štěpánkou.

Týždeň predtým, ako som odišiel na Love Island, som spoznal „Lišáka“ so Štěpánkou v Prahe v jednom klube. Spoznal som tam najprv jeho a spýtal som sa ho, kde má Štěpánku. On mi povedal, že niekde tu je. Ja som ju potom s mojím kamarátom našiel a natočili sme sa spolu. Keď som sa potom vrátil z Love Islandu, tak ma zrazu začala sledovať. Ja som bol z toho úplne unesený, pretože my sme ich s kamarátom úplne milovali,“ priznal Zbyněk.

@zbynekvlcek

Je Štěpánka sofistikovaně sexy?🤔

♬ Upgrade – Ektor

So Štěpánkou ich teda zblížil jej bývalý priateľ „Lišák“, ktorý je kondičný tréner a ktorého Zbyněk obdivoval. Krásnu čiernovlásku už však spoznal pred šou a potvrdil, že sú len dobrí kamaráti.

Ako sám v podcaste priznal, okrem Štěpánky ho začalo sledovať aj mnoho ďalších followerov. „Odchádzal som s 1200 a keď som dostal telefón do ruky, bolo tam 47-tisíc ľudí a teraz to stále rastie,“ priznal.

Čo však Zbyněk priznal o novom vzťahu?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News