Laura a Martin

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Laura a Martin z prvej série reality šou Love Island sa zosobášili iba pred niekoľkými dňami a už vyberajú mená pre bábätko. O tehotenstve novomanželia prehovorili pre magazín Diva.sk.

Od začiatku vedeli, že si sú súdení

Laura a Martin jednoznačne patria medzi najkrajšie páry v česko-slovenskom šoubiznise. Spoznali sa v reality šou Love Island a priznali, že už vtedy vedeli, že sú pre seba tí praví. Dokonca celú súťaž aj vyhrali a bývať spolu vraj začali už v prvý deň po príchode domov.

„Od začiatku, keď sme sa dali dokopy, tak som cítil, že to je vo mne strašne silné. Akože som bol extrémne zamilovaný a v tú chvíľu som premýšľal o všetkom. Ako spolu bývame, ako spolu budeme vychovávať deti, rodina atď. Takže ja si trúfam povedať, že som to tak cítil prvý alebo druhý mesiac. Ono to možno fakt znie, že som bláznivý alebo že to vlastne ani nejde, ale ja som to tak mal, ja som to takto zažil,“ priznal Martin pre Divu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA KULHÁNEK CHREBETOVÁ (@chrebetova)

„Ja si myslím, že sme to mali obidvaja rovnako, pretože už aj diváci mohli pri televízii vidieť, že sme sa už po mesiaci bavili o deťoch, takže by som asi povedala, že sme to vedeli už tam, že budeme spolu, aj že sa zoberieme,“ doplnila ho Laura, ktorá ešte dodala, že si všetci mysleli, že sú na hlavu, keď sa k sebe hneď chceli nasťahovať.

Laura a Martin už plánujú aj prírastok

Aj na ich sociálnych sieťach vidno, že Laura a Martin sú spolu neuveriteľne šťastní. A veru, že vo vzťahu napredovali dosť rýchlo. Iba pár mesiacov po finále sa zasnúbili a 19. augusta tohto roku oznámili, že sa už stihli aj vziať. Krátko po svadbe dokonca prehovorili aj o deťoch.

„Mám asi 15 mien zapísaných v poznámkach. Vždy, keď nejaké pekné nájdem, tak mu ho poviem. Keď sa mu páči, tak ho zapíšem. Ale my nemáme nejaké plány. Presne, ako s touto svadbou, že jeden mesiac sme sa rozhodli, druhý mesiac bola svadba. Takže, ja si myslím, že to necháme plynúť a keď sa stane, tak sa stane,“ priznala Laura.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA KULHÁNEK CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Martin s ňou súhlasil, no svoju manželku doplnil ešte o ďalší detail. „Jediné, čo viem je, že Laurika chce strašne dievčatko. Až prehnane veľmi chce dievčatko. Takže ja sa až bojím, že keby to náhodou bol chlapček, tak si nás aj s chlapčekom nenechá,“ zavtipkoval Martin.

Zdroj: Diva.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News