Love Island 3

Ďalší finálový pár zo šou Love Island Česko & Slovensko 3 oznámil rozchod. Fanúšikom to oznámili spoločne, prostredníctvom fotky s dlhým popisom na Instagrame

Tretia séria šou Love Island skončila iba pred pár mesiacmi, no už sa toho stihlo udiať celkom dosť. A hoci sa viacerí súťažiaci vo vzťahoch posunuli na vyšší level, nepodarilo sa im to medzi nimi zachrániť.

Iba pred pár týždňami či dokonca dňami sme sa dozvedeli, že Oliver s Adrianou napokon neostali spolu a vraj sa rozišli v tichosti a bez slov. Druhá šanca nevyšla ani Majlovi s Dianou a pred pár dňami vysvitlo, že už niekoľko týždňov spolu nie sú ani Adam s Venis.

Ďalší finálový pár zo šou Love Island 3 oznámil rozchod

Práve pred pár hodinami na Instagrame šokovala ďalšia finálová dvojica zo šou Love Island 3. Rozišli sa Claude a Ráchel, ktorí si hoci pred kamerami prešli malou krízou, no ustáli ju. Patrili aj medzi dvojice, ktoré sa neraz oddali intímnostiam a nehanbili sa o tom hovoriť aj medzi ostatnými súpermi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Claude Lhotecký (@ed_clau)

Hoci už pred kamerami hovorili o tom, že keď sa vrátia domov, budú mať otvorený vzťah, napokon sa mali tak radi, že túto myšlienku zavrhli. Zdá sa však, že im to nevydržalo tak či tak. Claude a Ráchel, bronzový pár zo šou Love Island 3, práve včera večer oznámil rozchod.

„Chceli by sme vám oznámiť, že síce o pár mesiacov neskôr, ale náš osobný ,Love Island‘ tiež končí. Napriek tomu, ako veľmi sme si rozumeli, nehádali sa a bolo nám spolu dobre, tak máme v niektorých zásadných veciach rozdielne názory a každý asi aj trošku iný životný smer,“ napísal Claude pod fotkou s Ráchel, ktorú zverejnil na Instagrame.

„Spoznali sme sa v reality šou, ale aj tak to bolo z oboch strán všetko reálne a úprimné. Obaja sme sa k sebe správali veľmi pekne a aj napriek tomu, že sme sa mali tak radi a stále máme, rozhodli sme sa to ukončiť. Veľmi si vážime vašu podporu, ktorú ste nám dávali, či už na ostrove alebo po jeho skončení. Ste skvelí,“ prihovorili sa fanúšikom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Claude Lhotecký (@ed_clau)

Zdroj: Instagram/ed_clau

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News