Love Island 3

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tak, a je to tu! Prvý oficiálny rozchod šou Love Island Česko & Slovensko 3 oznámili Diana a Majlo na Instagrame. Čo sa medzi nimi stalo? Fanúšikovia majú zaujímavú teóriu, že za koniec medzi nimi môže jedna vec. Je to aj tvoj názor?

Krásna Slovenka Diana Miková do šou Love Island 3 prišla ako bombshell. Cestu si našla k inžinierovi Mike-ovi. Fanúšikovia boli unesení a veľmi im to priali. Nikto však netušil, čo sa odhalí krátko po finále tejto súťaže o láske. Mike vraj svoje city iba predstieral.

Diana sa s ním na Kanárskych ostrovoch zbližovala. Našli si spoločnú reč a dokonca boli aj na spoločnom rande, ktoré vyzeralo neuveriteľne romanticky. Potom však všetkých súťažiacich a divákov šokoval príchod jej expartnera Majla. Tanečníka, ktorý si do šou Love Island prišiel práve pre Diu. Dali si teda druhú šancu a Mike zakrátko vypadol.

Keďže ale išlo o šou o hľadaní lásky, nielen ich súperi, ale najmä fanúšikovia ich účasť brali ako určitý druh podvodu. Niektorí diváci mali dokonca názor, že sa nikdy nerozišli a do šou sa prišli iba zviditeľniť. Ako bonus si to vraj užili na dovolenke, no lákavá pre nich bola aj prípadná výhra.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mike Bavlsik (@mike.bavlsik)

Prvý oficiálny rozchod šou Love Island 3

Majlo a Diana sa dostali tesne pred brány semifinále. Počas finálového večera ale krásna blondínka za stolom sedela sama, bez partnera. Preto práve vtedy vznikli špekulácie, že sa rozišli. Zvláštny príspevok nedávno pridal aj Majlo do stories na svojom Instagrame. A práve včera večer Diana na svojom profile potvrdila ich rozchod.

Kráska pod svojím posledným príspevkom opísala, ako začal ich vzťah. Ocitli sa spolu v 16-dňovej karanténe a nič vtedy o sebe nevedeli.

Čo bolo dôvodom ich rozchodu a ako to prebiehalo?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News