Love Island

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ďalší veľký podvod v reality šou Love Island? Podľa fanúšikov v komentároch na Instagrame pod najnovšími príspevkami oficiálnej stránky súťaže tam ale už nemajú čo hľadať. Naozaj oklamali divákov?

Tretia séria známej šou o láske už na našich televíznych obrazovkách beží pár týždňov. Tento rok sa tam deje množstvo zaujímavých vecí, ktoré sme ešte nemali možnosť u nás sledovať.

Po Davidovi Vitáskovi z minulej série, sme sa teraz druhýkrát dočkali škandálu vo vile. Paulína totiž do šou Love Island Česko & Slovensko išla s tým, že niekoho mimo vily už miluje. Dokonca v posteli sama Honzovi priznala, že je zaľúbená tu, aj tam.

Snažila sa to však zahrať do „autu“ a aktuálne sa zdá, že v tejto dvojici je všetko v poriadku. Pozornosť sa upriamila na inú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Vymenila ho raz-dva

Nielen „srdiečka“, ale aj fanúšikovia nie sú veľmi nadšení z momentálnej situácie, ktorá vo vile nastala. Diana bola totiž spárovaná s inžinierom Mikom, ktorého si, podľa jej slov, vymodlila. Okamžite to medzi nimi začalo iskriť a aj na rande vyzerali byť šťastní.

Zmenilo sa to v okamihu, keď do šou Love Island vstúpil ďalší bombshell. Známy tanečník si vraj do vily prišiel po svoju expartnerku Dianu. Aj tá sa z neho hneď roztopila a Mika rýchlo vymenila za Majla. Následne s ním išli na rande všetky baby, no bolo to bezpredmetné, keďže sa tam chcel venovať jedine svojej bývalej.

Ako mal podvod Diany a Majla vyzerať podľa divákov a čo si o tom myslia?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News