Love Island

Účastníčka súťaže krásy Miss Universe sa nedávno objavila aj v reality šou Love Island. Ako však teraz sama priznala v pikantnom podcaste K-FUN, v živote si prešla poriadne kontroverznou situáciou. Kvôli tomuto opustila rodinu aj súťaž.

Sabrina Holotová sa len nedávno objavila v tretej sérií zoznamovacej šou Love Island. V novej vile Casa Amor však neuspela a Kanárske ostrovy si tak príliš neužila. V týchto dňoch je tak táto 22-ročná YouTuberka už opäť na Slovensku.

Nedávno prijala aj pozvanie do pikantnej relácie rádia Viva – K-Fun, kde sa objavil napríklad aj Andrej Bičan. Kráska z reality šou tam však prehovorila aj o poriadnom trapase, kvôli ktorému bola vyhodená nielen zo súťaže, ale na čas opustila aj rodinu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Sabrina sa odviazala

Ako sama priznala, počas Miss Universe, keď dotočili klip sa vybrali spolu s tromi ďalšími súťažiacimi do mesta. Dievčatá Paula, Anabela, Natália a teda aj Sabrina si zašli na víno a spoločne sa išli aj zabávať. Sabrina sa teda poznala aj s Paulínou, ktorá sa takisto nachádza vo vile, kde bola obvinená z nepekného klamstva.

„Išli sme mestom a boli sme aj trošku opité, lebo sme sa zabávali. Išli sme hore cez Michalskú bránu a ja hovorím, že baby, mne sa chce strašne šť*ť, počkáte ma chvíľu, prosím? A išla som normálne za múr sa vycikať. No a už som si išla čupnúť a tam predo mnou niekto ležal. Tak som si čupla, vysť*la som sa a na neho to proste stieklo,“ priznala.

„Ale tak podľa mňa mohol byť rád, veď ho osť*la Miss Universe,“ zasmiala sa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News