Natálie Kočendová

Natálie Kočendová z druhej série šou Love Island znovu podstúpila plastickú operáciu. Tentokrát si však dala prsia zmenšiť, s čím sa pochválila na svojom Instagrame. Skôr ako jej tieto príbehy zo stories po 24 hodinách zmizli, stihol ich zaznamenať portál Extra

Krásna Natálie Kočendová patrila medzi jednu z najvýraznejších súťažiacich v šou Love Island. Dala sa tam dokopy s Davidom Vitáskom, s ktorým mala malú krízu vo vzťahu už pred kamerami. A hoci im to spolu vydržalo ešte celkom dlhý čas po šou, pred pár dňami oznámili rozchod.

Blondínku si však ešte môžeš pamätať aj z českej súťaže krásy. Počas tohto obdobia však všetkých fanúšikov šokovala tehotenstvom. A hoci je tento stav v Miss zakázaný, titul jej nebol odobraný. Potom sa dokonca stala najkrajšou ženou sveta.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natálie Kočendová (@natalie_kocendova)

Natálie Kočendová opäť na plastike

Svojou krásou vynikala aj v reality šou a tajomstvom nie je ani to, že podstúpila plastiku prsníkov. Tie si dala zväčšiť pred štyrmi rokmi, no podľa portálu Extra jej ich veľkosť prekážala, keďže mala zdravotné problémy s chrbtom. Okrem toho sa chce venovať serióznemu modelingu, ktorý vraj preferuje menšie hrudníky. Rozhodla sa teda, že si svoje prsia nechá zmenšiť o niekoľko čísiel.

Modelka sa o priebehu zákroku podelila so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Hneď, ako vstala po operácii, v stories na Instagrame priznala, že všetko dopadlo dobre. Dodala, že sa nejednalo o zväčšenie prsníkov, ako si mnohí mysleli.

Nezväčšila som si ich, pretože keby som si ich zväčšila, tak už by som ich pomaly ťahala za sebou,“ vysvetlila, čo zaznamenal portál Extra.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natálie Kočendová (@natalie_kocendova)

Natálie Kočendová si ani po operácii nedá chvíľku pokoja. Hneď potom totiž išla odpisovať na emaily a spolupráce. A to aj napriek tomu, že podľa jej slov ju to veľmi bolí a ešte dlho vraj bude mať problémy s akýmkoľvek pohybom. Fanúšikom však ešte odkázala, že sa k tomu vráti a o operácii im rozpovie viac.

Zdroj: Extra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News