Ráchel v Love Islande

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ďalšia vypadnutá súťažiaca zo šou Love Island sa pre reláciu Extra Hosť vyjadrila k influencerke Ráchel. Ako jej znepríjemňovala chvíle vo vile a zazlieva jej, že ešte nevypadla? 

Reality šou Love Island 3 je v plnom prúde a často nás prekvapia mnohé veci. Aktuálne vo vile prebieha kauza, ktorú rieši celé Česko a Slovensko. Paulínu vraj doma má čakať frajer, o čom údajne vie aj Honza. V najbližších epizódach však uvidíme, ako sa to vyrieši.

Zazlieva Ráchel, že ju vyhodila?

Od vypadnutých súťažiacich však teraz zisťujeme, že slovenskú influencerku Ráchel Karnižovú v súťaži nemuselo viacero ľudí.

Nesadla si s ňou exotická kráska Mariam, ktorá vypadla medzi prvými či Sandro, ktorý s ryšavkou bol chvíľu spárovaný. Veľká kamarátka s ňou nebola ani vypadnutá Natálie, ktorá bola prirovnávaná k „Stiflerovej mame“, herečke z filmov „Prci, prci, prcičky“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natálie Smutná (@nataliesmutna)

Práve Ráchel jej rozbila vzťah s Brunom, aby mohla zostať vo vile na Kanárskych ostrovoch. Natálie následne musela ísť domov. Zazlieva to slovenskej influencerke?

„Samozrejme, čo sa týka toho, že ma Ráchel vyhodila, to mi prišlo nefér už od začiatku, nebudem klamať,“ vysvetlila blondínka, ktorá momentálne randí práve so Sandrom.

„Ráchel je zaujímavá osobnosť a myslím si, že vo vile robí veľký rozruch, je viditeľnejšia a hlasitejšia. Človek sa s tým musí vyrovnať, že ju tam chceli viac. Ona tam stále je a ja už nie, tak to proste je,“ dodala kráska, ktorá priznala, že so Slovenkou nikdy neboli nejaké veľké kamarátky.

Znepríjemňovala jej chvíle vo vile?

To, že Natálie vypadla, ale má ale aj pozitíva. Konečne sa totiž mohla doma vyspať, keďže v jednej miestnosti s Ráchel a Claudom to vraj nešlo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

„Oni začali vždy v spálni, ja som našťastie nespala vedľa nich, ale všetko je tam počuť, musela som spať so štuplíkmi v ušiach, je to nepríjemné,“ priznala s tým, že si myslí, že ich vzťah je veľmi uponáhľaný.

Zdroj: Extra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News