párik z Love Island
Instagram/gabrielagasparova_official, Instagram/chrebetova

Je toto koniec ďalšieho šťastného páru zo šou Love Island? Súťažiaci z prvej série tejto relácie sa v Survivor vraj zblížil s modelkou. Ide o Pítra, ktorého doma čaká partnerka Gabriela. Tá sa k tomu teraz vyjadrila v relácii Talk!

Gabriela a Pítr patrili medzi najkrajšie páry prvej série šou Love Island. Dostali sa až do finále, no napokon vyhrali Martin s Laurou.

Obom párom to spolu funguje až doteraz a dokonca svoje vzťahy už stihli posunúť na vyšší level. Martin s Laurou sa zasnúbili a Pítr s Gabrielou spolu začali bývať. Aktuálne si však prechádzajú akousi skúškou vzťahu. Martin a Pítr sú totiž ďaleko od svojich polovičiek a súťažia v druhej sérii šou Survivor Česko a Slovensko.

Love Island
zdroj: Instagram/kulhanekmartin/petr_havranek

Koniec známeho páru zo šou Love Island?

Partnerky oboch fešákov boli pozvané do relácie TV Nova, kde prehovorili o tom, ako vnímajú pôsobenie ich polovičiek v najdrsnejšej šou, ktorú u nás môžeš sledovať na Voyo.

Ak túto šou sleduješ, možno si si všimla, že Pítr má celkom blízko k modelke Andrei Bezděkovej. Vedela si však to, že majú spoločnú minulosť? Má sa tak Gabriela cítiť v ohrození?

„Nie je žiadnym tajomstvom, že Pítr s Andreou spolu v minulosti mali nejaký bližší vzťah. Je pochopiteľné, že možno i tam tie vzťahy budú v Survivore. Ale myslím, že stále je to pod nejakou hranicou a je to v pohode,“ verí krásna brunetka.

Andrea a Pítr
zdroj: Instagram/survivor.ceskoslovensko

TV Nova jej však v relácii Talk! ako dôkaz pustila zostrih videa z ostrova, v ktorom môžeš vidieť Pítra s Andreou v spoločných situáciách. Ani to ale jeho partnerku nevyviedlo z miery.

„Je to nejaký zostrih, nemôžem z toho rozoznať, čo sa tam deje. Pítrovi verím a dúfam, že k ničomu, čo prechádza cez hranicu, nedôjde. Snáď bude všetko v pohode. Je to nepríjemné, to by bolo asi každému, ale ako sme mohli vidieť hneď na začiatku, Pítr vedľa nej nechcel spať,“ popísala Gabriela svoje pocity na záver.

Zdroj: TV Nova/Talk!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News