Love Island

Aj keď už počas natáčania tvorili krásny pár, mnohí neverili, že im to dokáže vydržať aj v reálnom živote. Pítr a Gabriela sa stali finalistami prvej série šou Love Island a výhra 75-tisíc eur im ušla len o vlások. Domov si však doniesli lásku, ktorú teraz potvrdili novou kapitolou. O všetkom informovali fanúšikov na Instagrame.

Už je to viac ako rok, čo český párik opustil vilu na Kanárskych ostrovoch a rozhodol sa pre spoločný život v Prahe. Po návrate domov začali spolu hneď bývať a svojmu vzťahu nechali voľný priebeh. Títo dvaja, spoločne s Laurou a Martinom, sú dôkazom toho, že láska sa dá naozaj nájsť aj pred kamerami. Sú to jediné 2 dvojice z prvej série, ktoré spolu ostali.

Pítr a Gabriela z Love Island
zdroj: Instagram/petr_havranek

Love Island im zmenil život

Do vily sa Pítr s Gabrielou vrátili aj o rok, no ich úloha bola pomáhať so šou už len v zákulisí, kde ich čakalo veľa vtipných momentov. I keď si tam vyskúšali, aké to bude, keď sa na svet bude pýtať bábätko, svoje ešte v pláne nemajú. Rozhodli sa však svoj vzťah posunúť na nový level iným spôsobom.

Nový domov, nová kapitola! Na toto sme sa tešili veľmi dlho,“ napísal Pítr na sociálnej sieti k spoločnej fotografii v ich novej kuchyni. Fanúšikom už dlhšie naznačovali, že ich čaká sťahovanie do väčšieho, čo teraz oficiálne potvrdili. Či sa onedlho inšpirujú Laurou a Martinom aj zásnubami, je zatiaľ otázne. Každopádne, svoj vzťah berú naozaj vážne.

Zdroj: Instagram/petr_havranek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News