Instagram/tvmarkizaofficial

Ubehol týždeň od toho, čo sa Česko a Slovensko dozvedelo, kto vyhral prvú sériu reality šou Love Island. Svoju lásku našli vo vile až 3 páry, no peňažnú výhru si medzi sebou rozdelia zaľúbenci Laura a Martin, ktorí boli po celý čas silnou a nerozlučnou dvojicou. 2 mesiace na ostrove však prešli a ich čaká reálny život. Plus Jeden Deň zistil, či spolu naozaj ostanú.

O tom, kto celú šou vyhral, rozhodovali diváci, ktorých práve Laura a Martin o svojom úprimnom vzťahu presvedčili najviac. Martin si následne v obálke vytiahol možnosť vziať si 75-tisíc eur iba pre seba, no rozhodol sa rozdeliť s Laurou, keďže to spolu myslia naozaj vážne.

Peniaze tak budú pre nich novým štartom. „Pre nás sú peniaze určite super, aby sme mohli nejakým spôsobom začať riešiť bývanie,“ vyjadril sa Martin pre Plus Jeden Deň.

On však žije v Česku, zatiaľ čo Laura býva na Slovensku. Ako si to predstavujú? „Tým, že ja nemám žiadne záväzky v Košiciach a na Slovensku, tak sa budem pravdepodobne sťahovať do Česka,“ vyjadrila sa Laura.

Sympatický Čech si je ich vzťahom a spoločným bývaním istý: „My sme sa o tom bavili pred pár týždňami, pretože už sme vedeli, čo medzi nami je a ako to vnímame, takže u nás nehrozí, že ja by som bol v Česku a Lauri na Slovensku. My budeme spolu,” dal jasne vedieť, že plánujú vo vzťahu skutočne pokračovať a obaja tomu naozaj veria.

Áno, veríme, pretože máme dobrý základ už z vily. Dva mesiace tráviť nonstop jeden s druhým je to najlepšie, človek vtedy tak spozná toho druhého, že je to až neskutočné. A vzťah máme naozaj pevný. Takže veríme a trúfam si povedať, že vieme, že nám vzťah vydrží aj po šou,“ odpovedala na otázku o ich budúcnosti mladá blondínka.

Čo myslíš, je toto pravá láska?

Zdroj: pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News