Pexels/lucas souza

Ak si si aspoň raz povedala, že by si chcela byť počas života mužom, nečudujeme sa. Vo všeobecnosti majú o niečo ľahší život a nemusia si pamätať dôležité veci – robíme to totiž za nich my.

Tieto veci by mali vykonávať vo vzťahu chlapi, no akosi na ne zabúdajú. Buď sú zavalení povinnosťami, idú si užiť s kamarátmi do baru, musia sa venovať prácam v záhrade, v televízii vysielajú športový zápas alebo sa im niekedy jednoducho nechce myslieť na veci, ktoré pre nich nemajú až taký veľký význam.

Samozrejme, na druhej strane, pre partnerky majú tieto veci a činnosti obrovský význam, preto môžu byť niekedy nahnevané a rozzúrené.

Súhlasíš, že toto by mali muži robiť pravidelne?

  • Oceňovať domáce práce, ktoré ich nežná polovička vykonáva. Byt by sa sám od seba nepovysával, rovnako by sa ani nenavarilo a ani neumyli riady.
  • Po príchode z práce partnerku vášnivo pobozkať. Aj touto maličkosťou sa môže vo vzťahu stále udržiavať chémia a romantika.

zdroj: Unsplash/Karsten Winegeart

  • Aktívne počúvať, keď žena niečo hovorí. Nie, naozaj nie je vhodné sa v tom momente dívať do telefónu a smiať sa na videách.
  • Pomáhať s domácimi prácami. V byte nebýva len žena, no aj chlap. Tiež by sa mal snažiť o to, aby mali upratané a poriadok. Keď sa mu upratovať nechce, môže aspoň navariť jedlo či pomôcť s nákupom alebo vynesením odpadkov.
  • Chváliť priateľku na verejnosti. Týmto milým gestom jej dá muž najavo, že si ju váži a je na ňu hrdý.
  • Kupovať malé darčeky a kvety len tak v obyčajný deň. Priateľke to urobí oveľa väčšiu radosť, než pozornosť počas sviatku.
  • Zahŕňať ju do dôležitých rozhodnutí. Keď je chlap vo vzťahu, už nie je sám. Na nežné pohlavie by nemal zabúdať pri žiadnom plánovaní a rozhodovaní.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating