Reality šou Love Island dostala do finále tri páry, ktoré spolu skutočne randili aj v reálnom živote. Kým jednému z nich to nevydržalo, ďalšie dvojice sú stále zamilované, pričom samotní víťazi šou to spolu myslia naozaj vážne. Laura a Martin sa totiž len nedávno zasnúbili a teraz na Instagrame odhalili fanúšikom ďalšie krásne a veľké prekvapenie. 

Prešlo len 7 mesiacov od momentu, kedy boli vyhlásení vôbec prví víťazi šou Love Island Česko a Slovensko. Výhru 75-tisíc eur si domov vzali Slovenka Laura Chrebetová a Čech Martin Kulhánek, ktorí na ostrove tvorili pár dlhé týždne. Všetkým bolo jasné, že je medzi nimi láska a dokázali to aj po vypnutí kamier. Dvojica spolu ihneď začala bývať v Česku.

Laura a Martin spolu trávia všetok čas, či už ide o prácu, cestovanie, alebo cvičenie. Zamilované fotky zaplavili ich sociálne siete, kde si nazbierali slušnú základňu followerov, vďaka čomu nemajú núdzu ani o spolupráce. Zarobené peniaze spolu s výhrou chceli minúť na vysnívaný domček, no osud ich plány zmenil.

Že to spolu myslia vážne potvrdili aj nedávnymi zásnubami. Romantické prekvapenie sa konalo v Miláne, keď Martin, ktorý je od Laury o 5 rokov starší, pokľakol. Až teraz však odhalili ďalšiu radostnú novinku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.