Ráchel v Love Islande

Influencerka Ráchel Karnižová sa znovu ocitla pod paľbou kritiky. Tentokrát však od človeka, s ktorým chvíľu súťažila v šou Love Island. Sandro, s ktorým bola spárovaná pár dní alebo dokonca pár hodín, vyjadril svoj úprimný názor na ňu. Stalo sa tak v rozhovore pre portál Extra.cz.

Už takmer mesiac môžeme v tretej sérii reality šou Love Island, ktorú vysiela Voyo a Televízia Markíza, sledovať influencerku Ráchel Karnižovú. Ale to už nie je žiadna novinka.

Celé Česko a Slovensku už stihlo obletieť, čo sa stalo medzi ňou a Claudeom hneď potom, čo sa dali dokopy. A hoci sa spolu milovali v sprche, napokon jej ostali len oči pre plač, keďže ju vymenil za novú bombshell. Po pár dňoch sú však znovu spolu.

Aká je Ráchel naozaj?

Ráchel sa hneď na začiatku súťaže dala dokopy s romantikom Luom, ktorý sa zamiloval do Adriany a tvorí s ňou pár. Ryšavka bola pár dní spárovaná aj s potetovaným fešákom menom Sandro, s ktorým jej to nevyšlo. Ten už ale stihol aj vypadnúť a portálu Extra poskytol rozhovor, v ktorom nezabudol zhodnotiť aj Ráchel.

„Je ujačaná a upišťaná, ale ako fajn,“ priznal Sandro, ktorý ani veľmi nesúhlasil s jej vzťahom. „Claudea mám veľmi rád, ale Ráchel išla podľa mňa hrať iba hru. Povedala, že si celý čas Claudea nevšimla. Ako si ho, keď je tam päť chlapov, mohla nevšimnúť? Je pre mňa ťažké ten ich vzťah pochopiť,“ dodal s tým, že mu veľmi nesadol ani Honza.

„Veľmi mi nesadol Honza, je na mňa až veľmi energický. Stále rozprával a furt si tam niečo spieval, trochu mi vadil,“ priznal úprimne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News