Love Island 3

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Oliver zo šou Love Island 3 sa nezdá. Po kauze s Adrianou verejne vyznal lásku známej českej influencerke. Stalo sa tak na TikToku, pričom Adriana na to neskôr reagovala na svojom profile.

Oliver a Adriana sa v šou Love Island dostali do milostného štvoruholníka, ktorý tvorili s Petrou a Luom. Potom, čo model „prebral“ partnerku svojmu kamarátovi na Kanárskych ostrovoch, strhla sa obrovská vlna kritiky. Doslova zo dňa na deň diváci znenávideli Adrianu a Olivera a to trvá dodnes.

Milostný trojuholník po šou Love Island?

Fanúšikovia ukázali svoju neprajnosť aj v okamihu, keď dvojica oznámila, že spolu po súťaži netvoria pár. Rozísť sa dokonca mali bez slov a v tichosti.

Iba o pár dní potom Oliver dokonca na svoj TikTok pridal zaujímavé video. Zdá sa, že z rozchodu sa stihol otriasť veľmi rýchlo, keď už vyznal lásku ďalšiemu dievčaťu. Dokonca pre ňu zložil pieseň, v ktorej nezabudol spomenúť svoju ex Adrianu a jej partnera zo šou Love Island – Lua.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Vyzerá to tak, že Oliver sa tentokrát zahľadel do influencerky, ktorá sa aktuálne ukázala aj medzi finalistkami Miss Czech Republic. Je to Dominique Alagia, ktorá sa iba prednedávnom taktiež rozišla so svojím partnerom.

„Domi Alagia, najkrajšie v Česku dievča. Domi, teba chcem viac, než tú minulú, než všetky ostatné. Je mi jasné, že si myslíš, že mám hodnoty, pretože si ma videla v tej šou, ale ver mi, že pre teba by čokoľvek … Unfollow na všetkých, žiadna zo všetkých minulých nebola ako ty,“ spieva Oliver vo videu na TikToku.

„Vybral by som si dievča. Ale nie iba hocijakú. Jedine Alagiu. Bol by som tvoj Lu a ty moja Adri, než ich rozdelil ten Oliver debilný. Kvôli tebe prestal by som chodiť aj na párty a na prvom rande by som utratil všetko z karty,“ spieva ďalej.

@oliverprucha

#domialagia #foryou #protebe

♬ původní zvuk – oliverprucha

Na to musela vo videu na TikToku potom reagovať aj jeho ex Adriana. „Myslím, že môj mozog práve spáchal samovraždu,“ povedala po anglicky blondínka.

Zdroj: TikTok/adriana_brabencova, TikTok/oliverprucha

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News