Laura a Martin

Sú spolu „len“ druhý rok, no zdá sa, že sú pre seba ako stvorení. A tak svoj vzťah posúvajú vpred bez čakania. Víťazi prvej série šou Love Island Česko & Slovensko, Laura a Martin, majú ďalší dôvod na radosť. S novinkou sa pochválili fanúšikom na Instagrame.

Laura Chrebetová a Martin Kulhánek sa dali dokopy priamo pred televíznymi kamerami. Vyzerá to tak, že aj v reality šou sa dá nájsť skutočná láska. Dvojica si v novembri 2021 vzala domov nielen nového partnera, ale aj 75-tisíc eur. Párik na nič nečakal a ihneď začali spolu aj bývať. Krásne prekvapenie prišlo, keď v máji minulého roka Čech Martin pokľakol.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Martin Kulhánek (@kulhanekmartin)

Laura a Martin sa konečne dočkali

Len mesiac na to sa pochválili tým, že si u našich susedov kúpili spoločný byt. Laura však netajila, že po čase jej v Česku chýbala rodina a tak sa ich plány nečakane zmenili. Spoločne si našli dom na Slovensku, ktorý sa im podarilo zariadiť presne podľa svojich predstáv.

Vo videu, ktoré si môžeš pozrieť nižšie, ukázali, ako vyzeral pred zariaďovaním a ako už hotový. Veľa času venovala dokončovaniu práve Laura, keďže Martin bol niekoľko týždňov súčasťou i reality šou Survivor.

Dvojica zvolila tmavšie farby interiéru, s ktorými sú spokojní. „Konečne si môžeme povedať, že máme DOMOV,“ napísala Laura pod video. Rok po zásnubách tak majú dôvod na radosť a dočkali sa svojho skutočného hniezdočka lásky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LAURA CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Zdroj: Instagram/chrebetova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News