Ráchel a Lu
Instagram/lu_see_fear/rachellkka

Ako si už iste stihla postrehnúť, podnikateľka a influencerka Ráchel Karnižová je súčasťou tretej série reality šou Love Island. Práve včera večer bola na Voyo a v televízii odvysielaná prvá epizóda tejto relácie. Už počas nej sa museli súťažiaci medzi sebou spárovať. A známu ryšavku si vybral charizmatický Lu.

Čo na jej vystupovanie hovoria fanúšikovia v komentároch oficiálnej stránky Love Islandu a na jej súkromnom profile?

Ráchel sa spárovala s romantikom

Divákov slovenskej verzie známej reality šou prekvapilo, keď zistili, že na televíznych obrazovkách budú môcť sledovať aj influencerku Ráchel. Tá sa iba prednedávnom dostala do ich povedomia kvôli drsnému rozchodu s Tomym Kottym.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Pár mesiacov potom si však známa podnikateľka hľadá lásku v španielskej vile. Hneď v prvej odvysielanej epizóde sa spárovala so slovenským súťažiacim, ktorého volajú Lu. Už na začiatku bolo vidno, že si sadli a preskočila medzi nimi iskra. Podľa Ráchel sa k sebe hodia aj po astrologickej stránke, teda podľa znamení.

Možno by si ale vôbec nečakala, že práve temperamentná a energická ryšavka sa dá dokopy s charizmatickým romantikom, ktorý rád spieva a skladá piesne pre svoje lásky. Nuž, uvidíme, ako to medzi nimi dopadne.

Čo na jej pôsobenie v Love Islande hovoria fanúšikovia?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News