Instagram/voyo.sk

Diváci si už zvykli na to, že v reality šou Love Island to žije a mení sa to tam každý týždeň. Prichádzajú noví súťažiaci, ktorí neraz rozbijú aj pomerne stabilné dvojice. O to väčší šok nastal pri poslednom vyraďovaní. Ako informovalo Voyo aj na svojom Instagrame, z Kanárskych ostrovov späť na Slovensko poputuje Aicha.

Aicha bola v reality šou od začiatku a mnohí ju považovali za favoritku. Postupom času už trochu začínala liezť divákom na nervy, čo neraz vyjadrovali v komentároch. Dôvodom bolo napríklad jej urážanie sa, ale aj neustále používanie anglických fráz.

Love Island je obľúbený aj preto, že diváci majú možnosť rozhodnúť o dianí vo vile. V aplikácii môžu hlasovať napríklad za to, kto by mal šou opustiť a v poslednom hlasovaní získala najviac hlasov práve temperamentná Aicha.

Niektorí fanúšikovia relácie boli z tohto rozhodnutia prekvapení, čo patrične vyjadrili pod príspevkom o Aichinom vypadnutí. „Nezdá sa mi, že by Aicha bola najmenej obľúbená u ľudí z tých všetkých báb, čo tam aktuálne sú. Hmm,“ znel jeden z komentárov.

zdroj: Instagram/voyo.sk

Ostatní diváci tvrdili, že mohla vypadnúť radšej Gabi, Mirka alebo Naomi. Čo si o tom myslíš ty? Prekvapilo ťa, že Love Island opustila práve Aicha?

Zdroj: Instagram/voyo.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News