Influencerka Ráchel Karnižová
Instagram/philippolak/rachellkkacollection

Podnikateľka a influencerka Ráchel Karnižová mieri do ďalšej reality šou. Tentokrát to bude Love Island, o čom informoval portál Nova.

Už o pár dní štartuje tretia séria obľúbenej reality šou Love Island Česko & Slovensko. Ak si aj ty jej vernou fanúšičkou, možno si napäto očakávala, kto sa tam objaví tentokrát. A možno ti ani len nenapadlo, že súťažiť tam budú aj známe tváre nášho šoubiznisu. Lásku si tam totiž tentokrát ide hľadať aj influencerka Ráchel Karnižová.

Influencerka Ráchel mieri do ďalšej reality šou

Postrehnúť sme ju mohli už medzi finalistkami Miss Universe 2021. Potom sa objavila aj v šou o varení s názvom Bez servítky. Tam svojich súperov prekvapila svedomitou starostlivosťou o zuby, kvôli čomu si viacero vecí musí odriekať. Vidieť si ju mohla ale aj v Nákupných maniačkách.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Do povedomia sa dostala ešte viac v okamihu, keď prasklo, že randí s moderátorom a hudobníkom Tomym Kottym. Intímnosti z ich spálne sa nehanbili preberať aj verejne, no ich vzťah, žiaľ, nabral drsný koniec. Tomáš vraj Ráchel brutálne zbil, kvôli čomu na neho podala trestné oznámenie. Ale tento príbeh už určite poznáš, takže ti ho nemusíme opakovať.

Po hororovom rozchode si influencerka Ráchel začala užívať svoj život a tento rok sa bola zabaviť na viacerých festivaloch. A teraz sa dokonca rozhodla ísť hľadať lásku do reality šou Love Island. Známa ryšavka teda cestuje na Kanárske ostrovy.

„Ráchel je 22-ročná módna návrhárka a influencerka, ktorá má svoju vlastnú značku oblečenia. Medzi jej koníčky patrí cvičenie a chodenie na párty. Pochádza z malej obce na Slovensku s názvom Drienovská Nová Ves. Do Love Islandu sa prihlásila kvôli tomu, aby prekonala svoje hranice,“ píše sa v článku Novy, kde boli predstavení všetci účastníci novej série šou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Ak Ráchel teda na Instagrame sleduješ aj ty a možno si sa čudovala, prečo tam v posledných dňoch nie je až tak veľmi aktívna, ako sme zvyknutí, tak teraz už vieš, čo je dôvodom. O pár dní ju uvidíš na Voyo.

Zdroj: Nova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News