Ráchel Karnižová a Tomy Kotty
Instagram/dnes_lubim/rachellkka

Krásna podnikateľka a influencerka Ráchel Karnižová si na Instagrame prostredníctvom otázok a odpovedí zaspomínala na jej posledný vzťah. Hoci nedopadol práve najlepšie, na Tomyho Kottyho občas myslí v dobrom. 

Ráchel, ktorá sa na Instagrame prezentuje ako Rachellkka, len nedávno zažila hororový rozchod. Raper a moderátor ju dvakrát brutálne zbil. Už na začiatku priznania, ktoré nájdeš v jej uložených stories podotkla, že mu týmto nechce zničiť život.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Na Tomyho ešte myslí

Po viac ako mesiaci priznala, že na Tomyho z času na čas myslí. „Že by mi chýbal, to nie, ale samozrejme, že si na neho spomeniem a stále na neho občas myslím. Ale už to nie je také, že mám na neho hnev a zlosť. Práveže skôr myslím na to, a dúfam, že si uvedomuje, čo sa deje a že naozaj s tým niečo chce robiť. Ale že fakt sa raz zmení a budem o ňom počuť už len dobre,“ priznala Ráchel v stories.

„Ja mu neprajem nič zlé a aj keď som sem dala to vyjadrenie, tak z toho môžete úplne cítiť, že to nie je cielene na to, aby som mu ja zničila život,“ zopakovala to, čo pred pár týždňami.

„Snažím sa z mojej hlavy vytesniť to zlé, čo sa stalo a pamätať si len to dobré, čo sme spolu zažili a veriť, že keď vedel byť aj taký dobrý, tak sa tak naozaj dokáže aj zmeniť. Každý si zaslúži druhú šancu od života,“ dodala a priznala, že na lásku ešte verí, no len láska nestačí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Taguj #dneslubim (@dnes_lubim)

Ráchel ďalší vzťah nechce

Aj napriek tomu influencerka po ďalšom vzťahu netúži a už skôr priznala, že sa teraz chce naplno sústrediť na kariéru. Túži sa totiž stať milionárkou„Som 2 mesiace sama. Reálne si myslíš, že po mojom poslednom vzťahu ešte budem chcieť vzťah?“ odpovedala na otázku od fanúšika.

„Ja chápem, že vzťah môže byť aj pekný, ale bohužiaľ, nemôžem mať asi všetko. Zistila som, že vždy mi bolo najlepšie samej. Najviac sa mi darilo. Najviac som pracovala a venovala sa sebe, čiže logicky, môj život bol lepší. Takže som sa s tým už zmierila,“ doplnila.

Zdroj: Instagram/rachellkka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News