Ako si predĺžiť postavu

My, ženy, stále hľadáme spôsoby, ako vylepšiť náš vzhľad. Chceme vyzerať a cítiť sa dobre, no nie vždy sme s naším lookom spokojné tak, ako by sme si predstavovali. Túžime byť štíhle a vysoké ako slečny, ktoré sa na nás usmievajú z časopisov. Tušíš, ako si predĺžiť postavu bez retuše či diét?

Schudnúť pár kíl dokážeme, no nabrať centimetre navyše, to sa bez poriadnych topánok nedá. Našťastie, aj na to existuje zopár dobrých tipov.

Každá správna fashion maniačka či žena, ktorá potrebuje aspoň opticky pridať do výšky a ubrať z váhy, musí poznať tie správne triky, s ktorými môže výrazne zmeniť svoj vzhľad. A to aj bez prísnej diéty či sťahovacích nohavičiek. Poradíme ti, ako si predĺžiť postavu vďaka odborníčkam.

Druhé „našťastie“ je, že existujú dámy, ktoré sú ochotné sa s nami podeliť o svoje fashion know-how a ukázať nám, ako ľahko môžeme náš outfit pozmeniť tak, aby sa na pohľad vytvarovala aj naša postava. Ideálne je to vidieť na príkladoch a my sme pre teba vybrali tie najlepšie!

Praktické tipy, ktoré môže využiť každá žena pri každodenných outfitoch

Pár bodov, ktoré si zapíš za uši:

  1. Tričko, top či košeľu nos zastrčené v nohaviciach, neprekrývaj si nimi pás.
  2. Nohavice si vyhrň tak, aby si mala viditeľné členky.
  3. Dlhší trenčkot či predĺžená bunda ti pridajú aj centimetre.
  4. Široké nohavice ťa opticky skrátia.
  5. Čím menej objemné oblečenie, tým lepšie.

Tipy, ako si predĺžiť postavu aj v chladnejšom období

Každá z nás denne čelí situácii, keď rozmýšľa, čo si oblečie. Každé ráno je prvým dôležitým rozhodnutím náš outfit a to, ako v ňom budeme vyzerať. Cieľom je vyzerať atraktívne a zároveň sa cítiť pohodlne vo vybranom looku. Dôležitú úlohu však zohrávajú aj doplnky. V našom predošlom článku nájdeš 5 zlatých trikov, ktroré ťa zachránia v každej situácii.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista