Doplnky k outfitu
Instagram/montaineleb

Každá z nás sa každodenne ocitá v situácii, pri ktorej rozmýšľa, čo si oblečie. Ráno vstaneš a prvé zásadné rozhodnutie, ktorému musíš čeliť je to, čo si dáš na seba a ako to bude pôsobiť. Chceš byť počas dňa atraktívna a zároveň sa cítiť vo vybranom oblečení pohodlne. Najdôležitejšiu úlohu však zohrávajú doplnky k outfitu.

Namiesto zdĺhavého rozmýšľania a postávania pred zrkadlom niekedy však stačia aj malé detaily, ktoré dokážu oživiť tvoj výsledný look. Neboj sa pridať doplnky k outfitu. Týchto 5 tipov ti pomôže dotvoriť výsledný celok ako od stylistu.

Aj keď nesvieti slnko

Okuliare vedia oživiť každý outfit, či svieti slnko, alebo nie. V dnešnej dobe v každom obchodnom centre nájdeme kamennú predajňu, v ktorej majú stojan plný okuliarov rôzneho typu.

Určite neváhaj a neboj sa kúpiť okuliare rozdielneho tvaru a farby. Mohutné okuliare, ktoré si všimne snáď každý, dokážu vytvoriť naozaj luxusný štýl, no z módy nevyšli ani okuliare s falošným sklom.

Šperkov nie je nikdy dosť

Na prvý pohľad veľmi malé doplnky, no pozornosť nimi určite získaš. Ak si si myslela, že týmto svoj outfit neoživíš, tak si na veľkom omyle. Výrazné prstene alebo náušnice sú dokonalým spôsobom na doplnenie akéhokoľvek štýlu.

Ak preferuješ jemnejšie a menšie šperky, neboj sa ich použiť viac. Nemusíš si dať jeden prsteň, ale pokús sa skombinovať aj iné, no pridať môžeš aj hodinky. Na čo však nikdy nezabudni, že zlato a striebro sa do bežných outfitov nekombinuje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SIF JAKOBS JEWELLERY (@sifjakobsjewellery)

Nielen k nohaviciam

O čom je reč? No predsa o opasku. Veľa z nás zabúda na tento doplnok, ktorý je skvelým pomocníkom, nielen ak sú ti nohavice veľké. Mysli na to, že vyformuje postavu a zvýrazni pás. Neboj sa ho použiť aj vtedy, ak sa rozhodneš obliecť si šaty alebo nohavice s vysokým pásom. Dnes sa opasky používajú aj ak si zvolíš sako alebo kabát.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista