Outfity na zimu

Zimná móda je každým rokom pestrejšia a u žien stále viac obľúbenejšia, pretože sa s ňou dá dokonale vyhrať. Aj keď sú vonku nízke teploty, dokonalé outfity sa dá vytvoriť jednoducho. Ukážem ti, ako budeš vyzerať trendy tak, že budeš za hviezdu.

Pripravila som si pre teba pár outfitov, s ktorými budeš stredobodom pozornosti. Obsahujú základné kúsky a nakombinovať si ich môžeš podľa toho, čo sa ti páči alebo toho, čo obsahuje tvoj šatník.

1. Oversize koženka

Kožené bundy sa tešia veľkej obľube a v obchodoch je naozaj veľký výber, či už siahneš po kratšej, dlhšej, čiernej alebo farebnej, vždy vynikneš. Úplná a nesmrteľná klasika je oversize čierna bunda, pretože táto farba sa hodí ku všetkému a vždy zaboduje.

2. Športovo a zároveň elegantne

Tepláky sa už dávno neobliekajú len na doma, pokojne si ich môžeš vziať do školy alebo von s kamarátkami. Keď k nim pridáš elegantný dlhý kabát, tak to vykúzli outfit, s ktorým budeš nezabudnuteľná. Výsledný look závisí len na tom, čo si k pohodlnému základu nakombinuješ. Môžu to byť aj čižmičky či spomínaná kožená bunda.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista