Nakupovanie
Pexels/energepic.com, Alexandra Maria

O ženách je pomerne známe, že nakupovanie milujeme a v obchodoch by sme strávili najradšej celý deň. No mali by sme mať na pamäti aj to, aby sme dodržali správny prístup pri nakupovaní. Mal by zohľadňovať naše potreby a zodpovednosť voči našim financiám alebo aj voči partnerovi, ktorý si iste vie predstaviť aj lepší program.

Prinášame ti 5 rád, ako sa správne rozhodovať pri nakupovaní a možno pri tom ušetríš peniaze a priestor v skrini pre tvoje veci.

Nepremýšľaj o budúcnosti

„Veď do toho schudnem … Toto budem mať na nejakú inú príležitosť …“ Ak si kupuješ veci s myšlienkami podobnými týmto, ver, že ti toto oblečenie bude len ležať v skrini.

Je škoda, ak si kupuješ veci len tak do zásoby a nevyužívaš ich. Pokús sa nepremýšľať o budúcnosti, kedy si danú vec oblečieš, ale nakupuj to, čo momentálne potrebuješ a cítiš sa v tom pohodlne.

zdroj: Pexels/Ron Lach

Nie je to tvoj štýl

Určite si nekupuj kúsky len kvôli tomu, že si ich videla na známej influencerke alebo celebrite. Síce to môže byť aktuálny módny hit, ale mysli na to, že tento trend sa môže z roka na rok zmeniť. Toto oblečenie ti s istotou taktiež zostane ležať v poličkách.

Dôležité je, aby si na 100 % poznala samu seba a svoj štýl. Pri nakupovaní by si mala mať prehľad o tom, čo v skrini máš a aké veci vieš vynosiť a hodia sa k sebe.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista